انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 121

یه عده مشتاقن کلمه هامو بشنون
یه عده هم که میخوان فقط قلم پامو بشکنن
ولی من حرفامو تا نفس آخرم بازم میگم
چاه نکن واسه ام جیگر , شاهرگم واسه ات میدم

تک آهنگ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
#عبور  از امشب به مدت یک هفته پیش فروش میشه. علاقمندان میتونن برای خرید به لینک زیر مراجعه کنن: 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://Rapstars.us/songs/oboor
بعداز یک هفته کار برای کسانی که آهنگ رو خریداری کردن میل میشه.

آلــــــبوم بامداد

حصین

ساز بهرام اومدش
ضعیف
بعد 4سال یا 3 سال مهم نیسش سکوتش چقدر بوده ولی با ادعایی که کردش مطابقت نداره ( غلط املایی فکر کنم )
بهرام با پیش فروش آلبوم مثلن فرهنگ سازی کردش ؟
اشتباه بزرگی میکنه هرکی این فکر رو بکنه :-) چون خیلی از کسایی دیگه هم این کارو میکردن ولی چون شناخته نبودن در بین عام :-) کسی کاراشونو دنبال نمیکرد :-(
مهم نیس :-) مهم اینه هنوز مونده ..... برسی ^_^
_____
برد ایران رو هم از طرف خودم به همه تبریک میگم Smile
نقدوتفسیرآهنگ"ساز"از"بهرام"،مجموعه‌ی"اشتباهِ‌خوب" 

تفسیر:
بهرام آهنگ ساز رو از زبان کسی میگه که فشار و سختی ای رو با موفقیت پشت سر گذاشته و الان به مرحله ای پس از اون مرحله فشار و مشکلات تو زندگیش رسیده، چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ بلوغ فکری، که حتی اگر مشکلاتی هم داشته باشه یاد گرفته بهش بخنده. رسیدن به این مرحله به این معنا نیست که فرضا اون شخصی که بهرام از زبونش صحبت میکنه، از نقطه ی اوج داره میاد پایین.. نه! مفهوم رویکرد بهرام تغییر شیوه ی تفکرش هست، که قبلا شاید به عنوان عضوی از جامعه به مشکلات جامعه انتقاد میکرده، اما الان خودش رو تا حدی از مردم و جامعه خارج کرده و از خارج از جامعه با رویکرد و تفکری منتقدانه تر داره مشکلات مردم رو میبینه، میگه، و رد میشه (این موضوع تو ورس ۳ به وضوح قابل مشاهده است)، از اون جایی که بهرام میگه هنوزَم یاغی ام، نتیجه میگیریم که به احتمال زیاد شخصیتی که بهرام توی آهنگش ساخته، خودش هست. 
از اونجایی که ملودی این آهنگ، تمِ تغییر شکل یافته ی آهنگ "حرفای من" از مجموعه قبلیش یعنی "سکوت" هست، و از محتوای آهنگ، میشه دریافت کرد که بهرام سعی میکنه توی این آهنگ گذشته ی خودش رو، با هر چی که بوده و شده با آرامش بیان کنه. 
نقد
ملودی کار همونطور که گفته شد همون ملودی آهنگ حرفای من از مجموعه سکوت هست، با کمی تغییر. دلیل این تغییرات محتوای متفاوت این آهنگه. و دلیل یکسان بودن ملودی با ملودیِ حرفای من، اینه که شنونده رو همزمان با این حرفایی که بهرام میزنه، به یادِ بهرام قدیم بندازه. و اینطوری حرفاشو از طریق حسی ثابت و تثبیت کنه. 
از لحاظ تکنیکی، و توی سبک خودش کار بسیار قوی بود. مدت زمان آهنگ متعادل بود، و به خصوص برای این زمان بیش از حد محتوا بیان شد( همین چهار دقیقه رو میشد چرت و پرت بگه، یا بیشتر همخوان رو تکرار کنه). که خودش نکته مثبتیه. 
فراز و نشیب های ملودی در حد اعتدال بود، هیچ جا اوج یا کاستی در حدی نبود که شنونده رو اذیت کنه. همچنین انسجام محتوایی کاملی وجود داشت، چیزی که تو عمده ی آهنگ هایی که این روزا میشنویم وجود نداره. بیتی با محتوای بی ربط وجود نداشت.. و کار دارای ابتدا و انتهای دقیق و مشخصی بود. 
تنها نکته ی منفی که میشه بهش اشاره کرد تکرار بیش از حد همخوان ها ( کروس ها ) بدون حضور بیت بود که تا حدی اذیت کننده بود. 
شاید صدای بهرام تا حدی عوض شده بود اما کم و کاستی ای از این نظر مشاهده نمی شد. 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متن آهنگ ساز از بهرام نورایی

یت یا یچیزی تو تنظیم بشدت رو مخ حس میکنم صدای بهرام گم میشه تو بیت .-.

از کروس و تغییر یهویی تن صداش خوشم نیومد فاز آهنگو میپرونه .-.

تکست فوق العاده

ورسا عااالی

استایل بهرام تو ورسا عالی

3.5/5
20RAP.Com
9 hrs ·
چند ساعت پيش آهنگي از ‫#‏حصين‬ پخش شد ... كه دزدي بود ...
** امروز طرفدار هاي حصين يه وظيفه يي دارن **
اين خبر رو فوراً تو گروپ ها و پروفايلشون منتشر كنن و مانع انتشار اثر بشن ... نياين نگيد لينك بده يا واسم بفرست ! جلوي انتشار رو بگيريد و اگه واقعـاً طرفداريد حتي گوشش هم نكنيد ...
سعي كنيم يك طرفدار فهيم باشيم ...
احتمال بازخوانی یا اجرای زنده‌ی آهنگ «طولانی» از ساعی

یکی از آثاری که در اوایل شروع فعالیت گروه تیک تاک منتشر شد تک آهنگ «طولانی» بود. این آهنگ یکی از بهترین نمونه‌های آثار رپ در اجرای سریع یا به اصطلاح فست است و سینا ساعی یکی از سه عضو کنونی گروه تیک تاک این کار را به تنهایی اجرا کرده است. ساعی سه ورس را به صورت پی در پی و با فلوی خاص خود می‌خواند و به همین سبب اسم طولانی را برای این اثر برگزیده است.
او به تازگی ضمن ابراز علاقه‌ی خود نسبت به این اثر طی یک نظرسنجی از هواداران خود در مورد بازخوانی یا اجرای زنده‌ی این آهنگ پرس و جو کرده است و این نظرخواهی از طرف مخاطبان مورد استقبال خوبی قرار گرفته است.
همانطور که می‌دانید گروه تیک تاک هم‌اکنون مشغول ساخت و تهیه‌ی نماهنگ «پنجشنبه» است و ساعی اعلام کرده است که بعد از پخش این نماهنگ برای بازخوانی یا اجرای آهنگ طولانی تصمیم‌گیری می‌کند. نظر خود ساعی بیشتر روی اجرای زنده‌ی این اثر است.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture_442a5.png
هرکی دیده نظ بده تیزرشو
از همه لحاظ 20
دنیا بده انگا بام هه چون ه کجه رام
تتل قرآر بود دو قرن پیش یه آهنگ بده به اسم انرژی هسته ای ..

الآن آمآدس .. تآزه موزیک ویدئو هم داره .. فک کنم تو منجیل هم گرفتتش !

اینم کآورش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s2.img7.ir/6AP8E.png

همه ی تتلیتیآ اینو گذآشتن واس آواتارشون که مثلا به دنیآ بفهمونن تتلو کیه :|
(12-07-2015، 20:57)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تتل قرآر بود دو قرن پیش یه آهنگ بده به اسم انرژی هسته ای ..

الآن آمآدس .. تآزه موزیک ویدئو هم داره .. فک کنم تو منجیل هم گرفتتش !

اینم کآورش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s2.img7.ir/6AP8E.png

همه ی تتلیتیآ اینو گذآشتن واس آواتارشون که مثلا به دنیآ بفهمونن تتلو کیه :|

چرا به علایق دیگران توهین میکنی یا مورد تمسخر قرار میدی ؟
این کارو طرفدارای بهرام هم کردن عکس البوم اشتباه خوب