انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هه!

صحبت های پیشرو :

♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 129
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Shayea

برمیگرده به قضیه آنفلو شدن و آنلایک تو فیس

هیچکس :

ریل در حال ضبطه

سهراب قبول نکرد ولی حرکته رضا رو قابل تحسین ( غلط املایی ) نمود .

حصین . تتلو . پیشرو فیت شدن انگاری
ف*ک |: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هنوز نمردم از علی بابا ..

تو آهنگش از آهنگآی قبلیش یه تیکه برداشت و گذاشت :|

همچین چیزی :
1- تنظیم بهزاد پکس
2- علی بابا .. فرشاد نمیدونم کی |:
3- یکم از متن آهنگی ک احمد سلو باهاش خوند ..

انگاری این آهنگ وآس این سِ تآ بود -_-

+پکس و فرشاد یه آهنگ جدید بآ هم خوندن ..
اگه بهزاد پکسُ بشناسید کلی آهنگ با سلو خونده |:

برید متنشُ بخونید ..

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=244063
سروش ترکای مجازشو داره تکمیل میکنه
اسباب کشیشم کرده تموم شده
حصین یه کلیپ ا خودش نشون داد که با دوستش باد گلو میزد 50یا40ثانیه
خیلی ها چرت پرت گفتن
.....................................
یعنی چنین اشخاصی حق این کارارو ندارن ؟
چنین اشخاصی نمیتونن شوخ کنن ؟
..........
سروش هم تو تویتر شوخ زیاد میکنه
جالبه به اونم چرت پرت گفتن
..................
هنوز خیلی مونده هوادارا و غیر هوادارا آدم بشن ...

لیتو .-.
مشغول ضبط یه سری پروژه هستم، به غیر از آلبوم خودم، دارم رو چندتا ترک تو آلبوم عرفان و همچنین آلبوم خلسه کار می‌کنم و از اونور هم تو آلبوم "آمپول" با گروهی که از نظر من خیلی‌ با استعداد هستن و آینده خوبی رو براشون میبینم گروه وانتنز همکاری می‌کنم. دم تک تک گرم که همیشه باهام هستین. برو بریم
به زودی

آلبوم #ریل واقعا داره میترکونه Smile))
کلیپایی که ازش پخش شده داره نشون میده Smile)