انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میگن آهنگ  لحظه ها از تیک تاک امروز ساعت 2!!!

راست و دروغش پای عمه نویسنده!
(11-08-2014، 8:53)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این تتل مشکلش چیه دقیقن؟فقر آهن داره؟
اسکل چرا پاپیچ این و اون میشه؟
خوشش میاد برینن بهش؟ Smile
کار از آهن گذشته...25r30
من دیگه حرفی نمیزنمShyShyShy

تتلو در فیسپوک:
با ياس كلى صحبت كرديم ، به اين نتيجه رسيديم كه كار اولمون يه كار اجتماعى باشه بهتره و چون تو آلبوم آهنگايى كه مونده همه بيشتر احساسى هست ، مجبور بوديم كه يه كار جديد بسازيم كه واقعا اصلا وقت نميشه !!! ايشالله بعد آلبوم تو يه وقت مناسب !! فك كنم اين آلبوم چون اسمشم " من " هست ، هركارى كنيم آخرش همين " من "
ویدئو کلیپ جدید و بسیار زیبای علی اوج به نام حواسم جمع
این ویدئو رسمی نیست و برای هوادارا آماده شده با کارگردانی محمد fx
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 36
چه قدر بد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی درصد فک کن شاهین بخواد آهنگای توئه چلغوزو گوش بده چ برسه به اینکه ازش اسکی کنه...
جوری میگه بکشید بیرون که انگار یه تیم زبده جم شدن تیکه های آقا رو از اشعار گیراش استخراج و کشف رمز کنن بعد ازش اسکی برن .-.

فقط میخواست فحش بده!!!!! مرتیکه خودشاخ پنداره توهمی... antisirk
سعید شماره کارتشو بده کپی رایتشو واسش بریزم شیاف لازمه بنده خدا Shy
(13-08-2014، 8:12)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والااااا به غرعان25r30
یه تیکه ممکنه به ذهن هرکسی برسه!!! اونم همچین تیکه ی تابلویی (مخاطب مخا تب .-.)
از اون مهم این داشمون بار اولش نیست، ند بار دیگه هم از این پستا گذاشته! اونم برا بزرگای رپ...
یاد عموتتل افتادم که به همه میگفت از سبک من(تتلیتی) تقلید کردید 25r30
(13-08-2014، 8:24)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-08-2014، 8:12)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والااااا به غرعان25r30
یه تیکه ممکنه به ذهن هرکسی برسه!!! اونم همچین تیکه ی تابلویی (مخاطب مخا تب .-.)
از اون مهم این داشمون بار اولش نیست، ند بار دیگه هم از این پستا گذاشته! اونم برا بزرگای رپ...
یاد عموتتل افتادم که به همه میگفت از سبک من(تتلیتی) تقلید کردید 25r30
شاید باورت نشه ولی اولین باره اسمشو میشنوم
مطمئنم شاهین همین یه بارم اسمشو نشنیده Wink
باید با تتل دو نفری مشرف بشن بیت آغا جهت دست بوسی♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 36

نبرد امیرتتلو و رادیوجوان Smile

آلبوم جدید علی جی دال به نام زمستون آمد و رفت

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=126559&pid=2335329#pid2335329

پست آخر