انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول:
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 39
ناموسا اینو کجای دلم بزارم ConfusedConfusedConfused
ناموسا بعضیا چ رویی دارن! اصن کی هست؟؟؟؟

:|||||
تهی رو میگه

هار هار هار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم نباید اینجا بزارم .-.

ولی بزارید باشه .-. ! لطفاً Sleepy

نقل قول:
بد بخت هیچی ندار :|
آخه ت چی میدونی از رپ
رپ فارسی بدون شر؟!

حسین تهی : آهنگ #من_بالام واسه شخص خاصی نیست، بعضیا به خودشون گرفتن و از آب گلالود ماهی گرفتن ماهم از رو عصابانیت جوابشونو تو فیسبوک دادیم و پاک کردیم، چون واقعا زور داشت، کسی رو که کاراشو دنبال نمیکنم طبیعتا مشکلی هم باش ندارم، حالا بیاد به خودش بگیره و حاشیه الکی راه بندازه، همه میندونن من تو این دوازده سال بی حاشیه به راهم ادامه دادم و با همه اکثرا رفیقم و همیشه طرفدار اتحاد بودم و دوست داشتم رپ فارسی به جایی برسه تو جهان بجای اینکه از داخل به جون هم بیوفتیم، هنوز انقدر رپ فارسی گنده نشده که بخواییم واسه همدیگه موضع بگیریم، گروه بندی بشیم و کل کل کنیم جای متحد شدن، هدف این آلبوم هایی که میاد مثل #ازماست_که_برماست اتحاد بین همه ی ماست، پس چطوری میتونم با قصد و نیت اتحاد کسی رو دیس کنم؟ #من_بالام به قول طرفدارا یه کار #گنگ بود به درخواست خود طرفدارام که خواستن یه سبک اینجوری بخونم و موضعش هم کلی بود، حالا قافیه ما شبیه اسم یکی شده دیگه مقصر من نیستم، با کمی‌ دقت میشه فهمید که من تو شعر میگم: مثه کنسرتتام خلوته شرمنده، مگه این آقا که به خودش گرفته تاحالا کنسرت داشته که اصلا کنسرتش خلوت باشه؟ اگه می‌خواستم به کسی‌ تیکه بندازم، اونقدر مرد هستم مستقیم بگم، پاشم تا آخر وایمیسادم؛ پس لطفا دیگه در این مورد صحبتی تو این صفحه نکنید، اونایی‌ام که عشق خاله زنک بازی و حاشیه دارن ادمین براحتی بلاک و بن شون میکنه آرزوی موفقیت برای همه بچه ها و احترام به همه سلیقه ها... ارادت ، تهی #Tohi . . . بهتره ما هم حاشیه سازی نکنیم و این بحثو کش ندیم.

ExclamationExclamationExclamationExclamation
آهنگ دنس از تی ام بکس و افشینHuh
متن

همین تازه مستند درباره ساسی مانکن از شبکه بی بی سی دیدم کفم برید!!!!:N56:
این بشر چقد تغییر کرده .-.
عععع!!! از نیناش ناش به کجا رسیده!!!:229:
آلبومش بیاد میترکونه، شک ندارمRolleyes
کم کم دارم جز طرفداراش میشمShy

پ.ن: ساسی مانکنم آدم شد، بهرام هنو آلبوم نداد...Confused
نقل قول:
آهنگ دنس از تی ام بکس و افشین♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 39
امروز دانش کردم !

فاجـعه ای اِ واسه خودش!!