انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوشال شن اونایی که چشه دیدن زدبازی رو نداشتن.. : (((

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 53
از این بعد به صورته z1 و z2 به کارشون ادامه میدنcrazy
چه دیس و دیس بازیی بشه...4
البته فک نکنم سیاوش و نسیم اهلش باشن... باز جی جی تنها میمونه Undecided
(02-10-2014، 21:33)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ناموسا جی جی یه تنه حریفه داش!!! ایهاماش تخریب کننده-_-
(02-10-2014، 20:23)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلیل اینکه سورنا ، به یاس گفت "سیاه بازی بسه شاعر مردمی" چی بود؟؟
یاس بعد زلزله بم ، زلزله آذربایجان ، فیلم 300 ، فیلم زهره ، آتیش سوزی مدرسه و... اومد آهنگ خوند ؛ تا اینجا از نظر انسانی و ناسیونالیسمی (وطن دوستی) کارش قابل تحسینه ؛ اما بعد ماجرای 88 سکوت کرد ! همون زمانی که خیلی از هموطناش کشته شدن . آیا کشته شدن یه هموطن توی اعتراضات فرقی با کشته شدن به هموطن توی زلزله میکنه؟؟ پس نتیجه میگیریم حس ناسیونالیسمیش فقط فیلم (یا به قول سورنا سیاه بازی) بوده واسه جمع کردن طرفدار و سوء استفاده از احساس مردم و خوب جلوه دادن خودش ...
سال 88 که یاس سکوت کرد ، خیلی از رپرای داخلی مثل : سورنا ،عرفان ، هیچکس ، خلوت ، حصین ، قاف و... اعتراضات خودشون رو در قالب موزیک بیرون دادن.

نقل قول: یاس بزرگ ترازاین حرفاس که بخوان دربارش حرف بزنن
یه سوال این سورنا زمان زلزله بم یااذرباییجان اهنگ دادبیرون؟
یعنی هراتفاقی که میوفته سریع باید اهنگ بده بیرون؟ اون موقع فرقی با بعضیانداره که هرروزاهنگ چرت میدن بیرون .تازشم شاید یاس باجنبشیا نبوده یامخالف این کاربوده .حتماالان میخوای بگی بخاطر مجوز؟اره؟هه به قول خودیاس توزیرزمینم اینجاخونموساختم ادامه میدم تاوقتی جونمو باختم.

همیشه پشت سرادمای خوب چرتو پرت زیادمیگن مهم اینه ازارزششون کم نمیشه

دعامیکنیم خدابه بدخواهایه یاس بیشتربده بلکه دست ازسرش بردارن

یاس رپرمردم .همه دوسش دارن حتی اونایی که طرفدار بدخواهاشن اکثرا قبولش دارن
پس جایه حرفی نمیمونه
(02-10-2014، 23:52)saeed25/12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2014، 20:23)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلیل اینکه سورنا ، به یاس گفت "سیاه بازی بسه شاعر مردمی" چی بود؟؟
یاس بعد زلزله بم ، زلزله آذربایجان ، فیلم 300 ، فیلم زهره ، آتیش سوزی مدرسه و... اومد آهنگ خوند ؛ تا اینجا از نظر انسانی و ناسیونالیسمی (وطن دوستی) کارش قابل تحسینه ؛ اما بعد ماجرای 88 سکوت کرد ! همون زمانی که خیلی از هموطناش کشته شدن . آیا کشته شدن یه هموطن توی اعتراضات فرقی با کشته شدن به هموطن توی زلزله میکنه؟؟ پس نتیجه میگیریم حس ناسیونالیسمیش فقط فیلم (یا به قول سورنا سیاه بازی) بوده واسه جمع کردن طرفدار و سوء استفاده از احساس مردم و خوب جلوه دادن خودش ...
سال 88 که یاس سکوت کرد ، خیلی از رپرای داخلی مثل : سورنا ،عرفان ، هیچکس ، خلوت ، حصین ، قاف و... اعتراضات خودشون رو در قالب موزیک بیرون دادن.

نقل قول: یاس بزرگ ترازاین حرفاس که بخوان دربارش حرف بزنن
یه سوال این سورنا زمان زلزله بم یااذرباییجان اهنگ دادبیرون؟
یعنی هراتفاقی که میوفته سریع باید اهنگ بده بیرون؟ اون موقع فرقی با بعضیانداره که هرروزاهنگ چرت میدن بیرون .تازشم شاید یاس باجنبشیا نبوده یامخالف این کاربوده .حتماالان میخوای بگی بخاطر مجوز؟اره؟هه به قول خودیاس توزیرزمینم اینجاخونموساختم ادامه میدم تاوقتی جونمو باختم.

همیشه پشت سرادمای خوب چرتو پرت زیادمیگن مهم اینه ازارزششون کم نمیشه

دعامیکنیم خدابه بدخواهایه یاس بیشتربده بلکه دست ازسرش بردارن

یاس رپرمردم .همه دوسش دارن حتی اونایی که طرفدار بدخواهاشن اکثرا قبولش دارن
پس جایه حرفی نمیمونه

از یاس خیلی خوشم میاد !
اما باید اینو بگم اکثر این رپرا می گن اما عمل ندارن چون نمی خوان تو دردسر بیافتن و یاس هم یکی از اوناست!
مخصوصا تتلو (ک اگ کلیپ هایی رو ک تو اینستا می ذاره ببینید می فهمید ک چ پاچه خواری هست!)
کاملا با BARDIN موافقمSleepy

(02-10-2014، 22:00)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2014، 21:33)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ناموسا جی جی یه تنه حریفه داش!!! ایهاماش تخریب کننده-_-

قبلا ما طرفدارای زد بازی با مخالف های این گروه کل کل می کردیم اما حالا باید باهم کل کل کنیم!

خوش بحالتون ماهم خوشحالیم هر جایی ک من تنهایی رفتم خوش بحالتون 2 تایی رفتین!

(02-10-2014، 9:40)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Zed Bazi

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.axgig.com/images/43107748349569674757.png

Sijal

http://www.axgig.com/images/51733731098891301904.png

JJ

http://www.axgig.com/images/09757251205424091502.png

Mehrad 

http://www.axgig.com/images/84152126168696928210.png

Leito

http://www.axgig.com/images/14641981092947135094.png

ب جون مادرم گریم گرف خدایی!
راستی mj در این باره هیچی نگفته؟
نسیم چی؟

(28-09-2014، 20:37)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بهتر بود اون آخرشم می نوشت پاچه خوار همه اعضای دولت+صدا و سیما هستم!
ک ما نیم ساعت متنش رو نخونیم!

(01-10-2014، 16:50)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عرفان حیف بود خداحافظی کاش نمی کرد!
مگه خودش نگفت: پایدار تا پای دار

اینها خودش گفتUndecided
چه نقل و قول های فراوانی...!

-من طرفدار همیشگی یاسم

-نویسنده ی متن هم من نبودم

-تموم شد و رفت

نمي دانستم.
هيچ چيز نميدانستم
و نمي دانستم که نمي دانم،
اما تو مي دانستي و مي توانستي
و همين بس بود که دستهايم را بگيري...
و در کلاس مهربانيت بنشاني
و نخستين حرفهايم را برايم هجي کني.
ازآن به بعد در کلاس تو
- که به اندازه همه خوبي ها وسعت داشت-
مي نشستم و از پنجره نگاهت
آسماني را مي ديدم که آرزوهايم را
چون خورشيدي روشن در بر گرفته بود.
چه خوب بودي تو. چه ساده،چقدر مهربان!
و من در چشمهايت مهري مي ديدم
که بوي دامن مادر را مي داد،
وقتي که ريحان مي چيد
و بوي دستهاي پدر را،
وقتي که خسته از کار بر مي گشت،
وضو مي گرفت، و در گوشه ايوان نماز مي خواند.
آن قمري قشنگ
که هميشه پشت پنجره مي نشست
و خبرهاي خوب کلاس را براي مادرها مي برد
هنوز هست!
و آن کلاغ پير که خبر چين بديها بود.
من از کتاب چه مي فهميدم!؟
من از شعر،چه مي دانستم؟
من داستان نديده بودم!
من خاطره نچشيده بودم!
من با همه اينها
در کلاس تو دوست شدم
و با تو در کلاس مهرباني.
يادت هست نوشتي : ابر ... باران باريد!
نوشتي:آب ... سيراب شدم!
نوشتي:بهار... درخت ها برخاستند!
نوشتي:رود ... درياها موج برداشتند!
و من فهميدم که دانستن آغاز توانستن است.
افسوس نماندي
تا برگهاي دفتر خاطراتم را بخواني
حرفهايم را بشنوي
و غلط هاي ديکته زندگيم را درست بنويسي.
هنوز در خاطره آن روزم
که همبازي کودکي هايم شدي
تا از پله هاي نوجواني بالا بيايم
و جواني ام را به تماشا بنشينم.
هنوز حرفهايت پرده هاي دلم را مي نوازد
و صدايت در کلاس خيالم مي پيچد:
"آن مرد،با اسب آمد.
آن مرد در باران آمد."
هنوز چشم انتظار آن روزم
که آن مرد با اسب بيايد
و در باران اشکهايم،تن بشويد
و راه چون تو شدن را، به من بگويد
اي معلم خوبي ها..... جواد محقق

نویسنده متن بودید یا نبودید کلا می گم یاسم در ب در مجوز شده!
مخصوصا اون تتلو.....(سانسور)
(03-10-2014، 17:43)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان یه سوال دارم موضوع این البوم چیه ؟

ترک ها همه بی ربط هستن  بهم ..

وگرنه من مشکلی با این نوع رپ ندارم |:

این نوع آلبوم فقط به درد میخوره یه چند هفته ایی

همه رو اسکول کنی !

وگرنه از نظر هنری  هیچ معنا خاصی ندارن !
الان معیارت برا خوب یا بد بودن یه آبلوم یکسان بودن موضوع و سبک همه ترکاشه؟؟؟؟
اولین نفری هستی که همچین معیاری داری... تو باید باید تک تک ترکا رو از لحاظ کیفی بررسی کنی بعد به آلبوم نمره بدی نه اینکه
بگی خب موضوع ترکا به هم نمبیخورد پس آلبوم چرته .-.
مثلا آلبوم مارشال مترز2  امینم که همین پارسال اومد موضوع همه ترکاش یکی نبود پس باید بگیم بده؟؟؟  تازهکل آهنگای اونو ی نفر خونده!!!
اوردوز هفت هشت نفر از بزگای رپ که هرکدوم سبک متفاوتی دارن جمع شدن دور هم چطور باید هشون تو یه سبک بخونن!!!
فرض کن جی جی بیاد اجتماعی بخونه
یا یاس پارتی بخونه Smile

اتفاقا بنظر من این تنوع خیلیم خوبه باعث میشه شنونده خسته نشه بعد گوش دادن دو سه ترک....
هر البومی بیرون میاد نباید در مورد یه موضوع باشه
اگه همه ی اهنگا درباره ی یه موضوع باشن اون وقت اسم البوم رو اسم موضوع اهنگا میذارن
هر رپر موفقی هم تا حالا هر البوم موفقی داده هیچکدوم از اهنگا موضوع یکسانی نداشتن
با یه ذره جست و جو داخل سایت هایی از قبیل رپ فا میشه به راحتی فهمید که البوم خوب چیه
توضیح کامل توی چنین سایت هایی داده شده