انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لطفا عکس عرفان هم بذاریدHeartHeart
مرسیSmile
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 66

بعضیا با خودشون چی فک می‌کنن که میگن ‫#‏جی‌جی‌‬ رفته دیگه ‫#‏زدبازی‬ نمیتونه به خوبی آهنگسازی کنه
مث اینکه یادشون رفته زدبازی با آهنگ سازی مهراد ‫#‏هیدن‬ اومد بالا
آهنگ سازی اینا با مهراد بوده :
اوبی
تهران مال منه
سیگار صورتی
لی لی حوضک
آهنگامون خداس
دلم تنگ شده
پارتی
از خزر تا خلیج فارس
ایرانی LA
و...
همچنین بیت سازی اکثر آهنگای امیر علی A2 هم با مهراد بوده از جمله لش بازی و تهران عجیبه
درضمن بیت سازی آهنگ تابستون کوتاهه هم فقط کار جی جی نبوده , شروعش با جی جی بوده ولی در ادامه مهراد و آرش دارا هم کمکش میکنن
جووووووووون 0___0

آهنگساز ایرونی ال ای مهراد بوده؟؟؟؟؟؟ @
دروغ تو روز روشن .-.
برادر آهنگسازی اون آهنگ همکاری مشترک Ali B و Nabilety از تی ام بکس و علیرضا جی جی بوده... :183:
میکس و مسترشم کار تی ام بوده
اینو خودم میدونستم مچتو گرفتم بقیه ش معلوم نی چقد راسته (مخصوصا درباره تابستون کوتاهه)p329
گروه جدید رپ فارسی:
گروه تریکس
تعداد اعضا: سه یا چهار نفر
اعضا:eVdent , sepoy , glaidence  و ...
تاریخ شروع به فعالیت: 94
بقیه اطلاعات به زودی.....
(30-11-2014، 18:13)Mahish نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسیSmile

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=105202&pid=2631435#pid2631435
(30-11-2014، 18:13)Mahish نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسیSmile

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=46296&highlight=%D8%B9%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%86
علیرضا جی جی اعتراف کرد که با خوندنآهنگ اثر منفی از رضا پیشرو , سامان خداحافظی کرد!
چون گفته 8 ساله چرخ ماشینت پنچره
سامان هم همش خواسته بگه زدبازی مال منبود و تو پسرم بودی که با ماشینم خوش بودی !!!!!!

:|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||​||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
همونجوري كه قول دادم بزودي يك البوم سه تركه از من پخش ميشه به اسم ( عشق ؟؟ نه !! مرسي ... ) كه هر سه تا موزيكش هم موزيكهاي احساسي و اروم هستش ، كه واسه سه ماه زمستون اماده كردم و روزهاي اول دي بصورت همزمان در قالب يه البوم هم زمان پخش ميشه .. تو البوم با دو تا از خواننده هاي خوبمون فيت دادم كه سورپرايز هست ... پس شد اول ويديو بعد من دو روز ديگه ، بيس و پنج روز ديگه يك البوم احساسي سه تركه ، و بعدش يك ويديو كار شيش و هشت .... دو تا تنظيم كارها از مسعود جهاني هستش و يك تنظيم هم نويد ميرزايي عزيز .. عشقاي من هنوز عكس البوم رو طراحي نكرديم .. اما همين عكس رو به اشتراك بزاريد و از الان تبليغ اين البوم رو شروع كنيد كه قول ميدم ديوونه بشيد انقدر موزيكاش خوب شده .. عشقين بدجورررررر .. اشتراك 

ساسی 
11-28-2014
آخه ساسی رپره ؟؟؟ 

نه تو رپ رو تو ساسی مانکن میدونی ؟؟؟ 

خداوکیلی اگه زدی ( خــانه رپ ) من رپی تو موزیکاش نمیبینم .... 

ساسی شیش و هت میخونه تو عروسیا باش قر بدی :/ 

حیف اسم رپ واقعا ....

(01-12-2014، 12:57)SmOkE bOy2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بعضیا با خودشون چی فک می‌کنن که میگن ‫#‏جی‌جی‌‬ رفته دیگه ‫#‏زدبازی‬ نمیتونه به خوبی آهنگسازی کنه
مث اینکه یادشون رفته زدبازی با آهنگ سازی مهراد ‫#‏هیدن‬ اومد بالا
آهنگ سازی اینا با مهراد بوده :
اوبی
تهران مال منه
سیگار صورتی
لی لی حوضک
آهنگامون خداس
دلم تنگ شده
پارتی
از خزر تا خلیج فارس
ایرانی LA
و...
همچنین بیت سازی اکثر آهنگای امیر علی A2 هم با مهراد بوده از جمله لش بازی و تهران عجیبه
درضمن بیت سازی آهنگ تابستون کوتاهه هم فقط کار جی جی نبوده , شروعش با جی جی بوده ولی در ادامه مهراد و آرش دارا هم کمکش میکنن

برو عــامو ... 

چی چی میگی تو ؟؟؟؟؟؟ 

بیت ساز ایرونی ال ای علیرضا نبوده ؟؟؟ #__# 

ببخشید استاد میتونم بپرسم اگه علیرضا نبوده پس کی  بوده ؟؟ 

فیثاقورث یا بابای من ؟ ؟؟؟ !

تیریپ رپی ورت داشته جو گیر شدی