انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 68
آرمین 2fm مجوزشو گرفت
فکر کردین که چرا دارن به این اشخاص مجوز رپ میدن؟؟؟؟؟؟
این دولت فهمیده که تعداد طرفدارای رپ داره میره بالا و رپ یک سبک اعتراضه و ای دولت احساس خطر کرده.
برای همین به خالطورا دارن مجوز میدن که به کسایی که دارن طرفدار سبک رپ میشن اینطور سبک خالطوری رو بهشون بشناسونن نه رپ اعتراض رو.
ساسی مانکنم تا چند وقت دیگه مجوزشو میگیره نگران نباشین
Taham Ft Sami Beigi And Paya Official

Coming Soon

امیر تتلو تو فیسبوکش نوشته : مرتضی پاشایی قربانی شد برای زنده شدن عشق و موسیقی در کشور .
بله بله قربانی شد که خواننده های دوزاری وبیسوادی نظیر شما به اسم موسیقی چرت و پرت تحویل نوجوونا بدن . اقای خالتور اعظم بیلاخ گرم ما رو پذیرا باش و اینم بدون که از اب گل الوده که میشه ماهی گرفت نه اب زلال
پست سامان :| --> بِ jj :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.axgig.com/images/25324271452357152586.jpg

جواب jj :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.axgig.com/images/27206933840140744038.jpg

*منبع فن پیج زد بازی رسمی نی -_- اینکه درسته یا نَ رو نمیدونم .-.
(09-12-2014، 14:50)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر تتلو تو فیسبوکش نوشته : مرتضی پاشایی قربانی شد برای زنده شدن عشق و موسیقی در کشور .
بله بله قربانی شد که خواننده های دوزاری وبیسوادی نظیر شما به اسم موسیقی چرت و پرت تحویل نوجوونا بدن . اقای خالتور اعظم بیلاخ گرم ما رو پذیرا باش و اینم بدون که از اب گل الوده که میشه ماهی گرفت نه اب زلال
یاااااااا ابلفضل♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 68

اعصاب مصاب نداریاااا♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 68

(09-12-2014، 16:50)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پست سامان :| --> بِ  jj :|

http://www.axgig.com/images/25324271452357152586.jpg

جواب jj :|

http://www.axgig.com/images/27206933840140744038.jpg

*منبع فن پیج زد بازی رسمی نی -_- اینکه درسته یا نَ رو نمیدونم .-.

چک کردم درست بود...
با این پست سامان بیصبرانه منتظر آلبوم سامانم...
فک کنم زده تو فاز معنویات =))))
تیکه های جی جی خدااا بود
من اگه زبون جی جی رو داشتم یه دنیا رو حریف بودم...
کل کل با جی جی تو فیسبوک و .... اشتباه محضه...
(09-12-2014، 19:24)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-12-2014، 14:50)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاااااااا ابلفضل♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 68

اعصاب مصاب نداریاااا
تازه بعد از 5 ماه فهمیدی؟؟؟؟؟؟

من به های این جناب خالکوبی حساسیت دارم!!!!!

رو کسی هم که دوسش دارم غیرت دارم.
-________________________________-
تیکه های تتلو به حسین تهی :
"
همین الآن از اتاق فرمان بهم خبر دادن كه كفشام خز شد !
منم انداختمِشون دور !! خدایی هم باید میشد چون الآن یک سالى هست میپوشمشون :|
در ضمن از این به بعد پروفسور امیر تتلو براتون پُست میذاره چون دكتر هم
خز شد ️! "
‫‏اعتماد به سقف کاذب‬2mo5
(10-12-2014، 14:34)SmOkE bOy2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
"
خز شد ️! "

ای خدا اینُ بکش ما از دستش راحت بشیم:||||||||||||||

همه جا تتل دیگه آلرژی گرفتم._.
(10-12-2014، 14:34)SmOkE bOy2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
"
خز شد ️! "

یعنی تتلو به تهی تیکه نندازه رپ نابود میشه |:
اصن تتلو و تهی جزوی از رپ هستن … بقیه رپر ها هم هیچ غلطی نمی توانند بکنن |:

واکنش علیرضا جی جی به بیوگرافی سامان ویلسون در اینستاگرام