انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 83
بهم میگن شاه چون واسه رپ فارس خواب دیدم
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinیه اهنگ از تتلو طعمه اومده بیرون به اسم تتل بیچاره Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ههههههههههههههههههههههههههههههههه
خیلی چرته کی حکم تیرشون درمیاد؟؟؟هههههههه
البته شنیدم اهنگ قدیمیه که الان دادن بیرون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توهين ممنوعه..
ببين حاجى دليل نميشه چون شما از تتلو خوشت نمياد راجبعش اينجورى حرف بزنى
خيليا تو سايت تتليتي هستن..
+
اون عكس هم خود تتلو گفت ك كارشه
هر كارى اگه از راه حلال باشه مقدسه
بازم ميگم هركس ي سليقه اي داره
نباس ب هنرمندامون بى احترامى كنيم
و
اگه واقعا همچين اهنگى هست لطفا منبعش رو ذكر كنيد
مرسى..
(08-02-2015، 19:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توهين ممنوعه..
ببين حاجى دليل نميشه چون شما از تتلو خوشت نمياد راجبعش اينجورى حرف بزنى
خيليا تو سايت تتليتي هستن..
+
اون عكس هم خود تتلو گفت ك كارشه
هر كارى اگه از راه حلال باشه مقدسه
بازم ميگم هركس ي سليقه اي داره
نباس ب هنرمندامون بى احترامى كنيم
و
اگه واقعا همچين اهنگى هست لطفا منبعش رو ذكر كنيد
مرسى..
[quote]منبع بگم باشه کل اینترنت وفیسبوک فیسبوک خیلی معتبره
اون عکس لوگوی کارشه من به کسی توهین نکردم ولی خیلیابه رپ توهین کردن من خودم یه زمانی اهنگاشوگوش میدادم خونه خوبه نگفته بودی الوووغیره.............
ولی خداییش گندزده الان بایدانتقادبشه وانتقادپذیرباشه من نه فحش دادم نه توهین کردم بالحن شوخی گفتم
این اهنگ 6سال پیش خونده شده اماالان اومده بیرون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود آهنگ جدید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر تتلو
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اردلان طعمه
به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تتل بیچاره
Download New Song By دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Amir Tataloo And دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ardalan Tomeh Called دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tatale Bichare
( این اثر برای 6 سال پیش می باشد ولی به دلایلی کار به تازگی پخش شده است )

دانلود آهنگ با کیفیت 320

منبع:nex1music.com
این عکس(کاور آهنگ) قدیمیه...
پارسال دیدم، اینطور که اون موقع میگفتن این لباس برای فیلمبرداری یکی از موزیک ویدئوهاش بوده که هیچ وقت ساخته نشدهConfused
آهنگ جدید یاس به نام چارسو

(:
(10-02-2015، 20:34)ᴇNᴏʀᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

امیر حسین .-. !!!!
امیر خلوت بهتره که :/
(11-02-2015، 0:47)S R U H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آهنگ جدید یاس به نام چارسو

(:

چارسو قدیمیه ک |:
همونی ک یاس واسه تیتراژ پایانی فیلم چارسو خونده بود ._.