انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شیـــــــــــــــــــــــــــــره
میگم ریش گذاشته اژدرتر شده!!!!!!! نگو نه Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 91
تتلو بهتره حرص نخوره قندش میره بالا!
بابا چه اعتماد به نفسی داره این تتل.والا تا اونجایی که من میدونم کسی جرات نداره با جی جی تو اینستا و فیس و... دعوا کنه.به قول ام جی حتی اگه از هم پاشیده باشن باهم دوستن و از هم دفاع می کنن.حالا بچه ها به نظرتون جی جی چه جوابی میده؟مسلما یا تو آهنگ جوابشو میده،یا کلا آدم حسابش نمی کنه یا میشورتش میذارتش کنار.که احتمال سومی خیلی زیاده

بیوگرافی علیرضا جی جی در اینستا
سال 93 از نظر علیرضا جی جی
[quote='sevina1' pid='2801448' dateline='1426773835']
بابا چه اعتماد به نفسی داره این تتل.والا تا اونجایی که من میدونم کسی جرات نداره با جی جی تو اینستا و فیس و... دعوا کنه.به قول ام جی حتی اگه از هم پاشیده باشن باهم دوستن و از هم دفاع می کنن.حالا بچه ها به نظرتون جی جی چه جوابی میده؟مسلما یا تو آهنگ جوابشو میده،یا کلا آدم حسابش نمی کنه یا میشورتش میذارتش کنار.که احتمال سومی خیلی زیاده

شرمنده Smile
فکر نکن سامان و جی جی اوفـــــــــــــــ اصلا نمیشه Smile
حتی هیدن با جی جی هم اصلا فکر نکن Smile
زاخار اصلی ( ام جی ) شاید بشه Smile
کلا فکر نکن Smile eloel  چی بودش ^_^???
3تا 9 !!!
4تا گه ^_^
جی جی - سیجل - لیتو - نسیم
(19-03-2015، 15:43)ЩΦlբ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیـــــــــــــــــــــــــــــره
میگم ریش گذاشته اژدرتر شده!!!!!!! نگو نه Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مگه خدافظی نکرده بود؟؟؟؟ 25r3025r3025r30
ولی ایندفه جدی تره بازی نه!
منتظر جواب جی جی تو آهنگم Rolleyes

نقل قول: 3تا 9 !!!
4تا گه ^_^
جی جی - سیجل - لیتو - نسیم

بین علما اختلاف افتاد باز؟؟؟
اخه من شنیدم این تیکه به ملتفت بود  Confused

نقل قول: پارت 1 است 
پارت 2 شو هنوز نرفتم دنبالش 
برو دان کن گوش کن ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 91

مگه دو قسمت بود .-.
من ی قسمت دارم که 35 دقبقه ست
فک کنم کامل باشه  Undecided
1- موزیک ویدویی پیر شدیم ولی بزرگ نه اومدش !!!  تصویریش مث فیلم سینمایی هسش !!!!!!!!
فیلتر روشن کنید تا بگیرید
2- من نمیدونم ولی باهم دیگه دوست نمیشن !!!!!!!
3- سعید جان من 25 دقیقشو دارم و اخرش میگه قسمت دومش جنجالی است
3- نوشته برای بهرام بخونید Smile تتلو خیلی جدی شده Smile سروش رو نمیدونم اینو نظر نمیدم چون دوباره اشتباه میشه شرمنده میشم ولی تیکس ایندفعه قبول کنید >_<

Sade #ص تا به اينجا رسيده... اندوه بزرگى ست انبوه انتظار تو سهم زخم مرا از حبس هات مى گيرى #2015 #١٣٩٤ #ممد‌نوبرى #shahinnajafi
آهنگ جدید و فوق العاده زیبای گروه تیک تاک به نام پنجشنبه

تکست

[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 91 [/rtl]

فری استایل جدید پوریا پوتک  :229:

توصیه : حتما دانلود کنید  :ggr:

[rtl]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s6.picofile.com/file/8178014376/_9_Facebook_2.mp4.html
[/rtl]
×√ نظرات درباره آلبوم «بزرگ» √× + نظرسنجی