انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-04-2015، 14:49)sevina1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2015، 14:41)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اومدم تو پاتوق رپ دارم طرفداری از پاپ رو می کنم :4fv:
رپ واسه این سطح بالاتری داره چون یکی مثل هیچکس و بهرام رو داره!!!!(کلا واسه کل اومدم انگار) 245

وگرنه حسین تهی(خیلیم رپر قوی هستش) ولی آهنگ رویاش کلا چند خطه!!!
زدبازی از اونام بهتره.اولا بعدش اونان
تهی هم رپ خوان نیست و در اصل آر اند بی میخونه(ازشم خوشم نمیاد،حرفشو نزن) که از زیرشاخه های رپه.حالا به قول هیچ کس ملتفت شدی؟درضمن گفتم زد بازی به این دلیل نیس که هیچکس و بهرامو دوس ندارم.ولی برای من(دقت کن برای من) زدبازی فرسته.بعد هیچکس بعد سوگند و...

زد بازی دیگ چیه Huh
همون گروهه ک از هم پاشیدو می گی؟؟؟؟

(03-04-2015، 14:50)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه الکی به هم نپرید://///

کارمون ب جایی رسیده ک ب من می گن زد بازی.... !!!!!!!!!
(03-04-2015، 14:51)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2015، 14:49)sevina1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-04-2015، 14:41)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اومدم تو پاتوق رپ دارم طرفداری از پاپ رو می کنم :4fv:
رپ واسه این سطح بالاتری داره چون یکی مثل هیچکس و بهرام رو داره!!!!(کلا واسه کل اومدم انگار) 245

وگرنه حسین تهی(خیلیم رپر قوی هستش) ولی آهنگ رویاش کلا چند خطه!!!
زدبازی از اونام بهتره.اولا بعدش اونان
تهی هم رپ خوان نیست و در اصل آر اند بی میخونه(ازشم خوشم نمیاد،حرفشو نزن) که از زیرشاخه های رپه.حالا به قول هیچ کس ملتفت شدی؟درضمن گفتم زد بازی به این دلیل نیس که هیچکس و بهرامو دوس ندارم.ولی برای من(دقت کن برای من) زدبازی فرسته.بعد هیچکس بعد سوگند و...

زد بازی دیگ چیه Huh
همون گروهه ک از هم پاشیدو می گی؟؟؟؟

ببین منو حواست باشه داری چی میگی .هیچکس هم گروهش پاشید.تازه قبل از زدبازی.قرار باشه از هم پاشیدگی حرف بزنیم که هیچکس اوله.اره میگم زدبازی بچه دبیرستانی که خودتو بالا گرفتی.هه.داره واسه من رپم میخونه.خخخخ.خدایا ببین با کیا شدیم 77 میلیون.در ضمن محض اطلاع تو نظر سنجی بهترینا همه جزو زدبازی بودن.بدبخت هیچکس حتی به نیمه نهایی م نرسید.هه.خوب معلومه در حد زدبازی کسی نیستش

(03-04-2015، 14:50)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه الکی به هم نپرید://///

چشم من دیگه هیچی نمیگم و فقط اخبارو میذارم.بحثم نمی کنم ولی بقیه هم باید احترام خودشونو نگه دارن.کسی بامن کل بندازه با بدترین حرفا جوابشو میدم.الانم خیلی خودمو نگه داشتم.این یارو تیکه به من بندازه دیگه جابشو نمیدم چون ارزش نداره.فعلا
نیومدیم اینجا واس هم شاخ و شونه بکشیم..!
همه ما فش و تیکه انداختن بلدیم..
لطفا درگیری ایجاد نکنید|:
فقط اخبارای رپ رو بزارید و خیلی محترمانه بحث کنید.. Shy
(03-04-2015، 15:27)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نیومدیم اینجا واس هم شاخ و شونه بکشیم..!
همه ما فش و تیکه انداختن بلدیم..
لطفا درگیری ایجاد نکنید|:
فقط اخبارای رپ رو بزارید و خیلی محترمانه بحث کنید.. Shy
استاد منم که همینو گفتم.چشم

اطلاع رسانی ، اطلاع رسانی
رادیو جوان اعلام کرد که زدبازی به زودی با هم بر می گردند.این خبر که توسط یکی از دوستان سامان ویلسون پخش شده،دروغ است و این کار هنوز انجام نمی گیرد(میگم هنوز چون که هنوز آزمایشی از هم جدان اما سامان این طور که معلومه نمیخواد با جی جی همکاری کنه).اما مهراد هیدن اعلام کرد که ممکن است با گروه زدبازی همکاری داشته باشد.(دقت کنید.ممکن است)
چقدر چرت گفتیدBig Grin
فری استایل یاس 2روز پیش اومده بودش یبرون
برید دان کنید
+
آسوده بخواب ازتتلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=218348
خخخخخخخخخخخ
دلتون خیلی کل کل میخواستا برید منو دعا کنید Big Grin
(03-04-2015، 20:08)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=218348

qan qan qan
لولوه اگزوز Angel
دعوای جی جی و پیشرو
مصاحبه با پیشرو:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.mediafire.com/?hl32bbyp3ennx3y

پیشرو در مصاحبه ای که داشته نظرش رو درباره جی جی پرسیدن اونم در جواب گفته پارک دانشجو و حالا جواب جی جی
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 95

.......................................
آهنگ جدید میلاداس هم تو راهه...فکر کنم طرفدارای مهراد هیدن میلاداس رو بشناسن...پس بی صبرانه منتظر کار جدیدت هستیم.
پیج رسمی میلاداس در اینستاگرام:mi_lads
.......................................
واکنش هیچ کس به توافق 5+1
ترک جدید یاس ب نام مسافر ب زودی

ترک جدید یاس ب نام مسافر سه شنبه پخش خواهد شد
موزیک ویدئو این اهنگ دو روز بعد یعنی 5شنبه پخش میشه