انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-04-2015، 18:10)ᴇNᴏʀᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
♫♫ خانه "رپ" فلشخور ♫♫ 99

انقدر بهرام بهرام نکنید
حال ادم بهم میخوره والا
هرچی میشه میگن بهرام |:

(12-04-2015، 14:00)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2015، 13:54)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-04-2015، 17:30)sevina1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیس علی اوج به بزرگ (مهراد هیدن و سامان ویلسون )به نام نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.mediafire.com/download/fukk1ofh6zofwlb/owj%2C+%23na.mp3

ها؟؟؟؟
فازش چیه این یارو؟؟
هه هه هه هه:///
من نخواستم چیزی بگم ولی دیه رها گفت بزار منم بگم!
اخه ی ادم چقدر میتونه خودشو گنده ببینه|:
سامان و مهراد دیگه خانوم جی جی نیستن(=
فقط میخواد با دیس بازی خودشو بکشه بالا

میتونه دیس میکنه
برای گنده شدن لازمه است که یه سری کارهارو کرد هرچند به نظر بقیه خوب نیس
خودش بالا بود و هنوز است
طرفدارش نیسم
صادق و آتنا اپیکور - هنوز همونم 128 4.8MB
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://r3d-dl.com/music/Sadegh%20Ft%20Attena%20EpiCure%20-%20Hanooz%20Hamoonam%20(128)%20%5BRap3da%5D.mp3

صادق و آتنا اپیکور - هنوز همونم 320 11.9MB
http://r3d-dl.com/music/Sadegh%20Ft%20Attena%20EpiCure%20-%20Hanooz%20Hamoonam%20(320)%20%5BRap3da%5D.mp3

نظری روش ندارم
چون نظر بدم طبق معمول یکی میاد میگه
*س شر نبافت
صبر میکنم تا رپصدایی ها نظراشونو بگن
بسم تعالی
1-صادق برمیگرده به کاغذ زمانشو نمیدونم
2-علی مجیدی آهنگ ساز هم میادش
_______
تئو هم که رفته پس یه آهنگ ساز نیازه
صادق اون کامنتی که توسط نادر نوشته شده رو لایک کرده

10 آهنگ برتر 20 رپ که پر بازدید ترین و... روو داشته
7آپریل گذاشته بودش
همیشه حسشو خیلی خوب تو آهنگاش منتقل میکنه(حداقل به من)
من صادقو تو همین سبک و استایل میپسندم
صدا اون دختره هم گاهی بشدت رو مخ بود + ی قسمتایی از بیت...
.
تفسیر آهنگ "مسافر" از یاس *اختصاصی سلاطین رپ فارسی* تفسیر: *قسمت اول* خب همونطور که میدونید از مدت ها قبل اعلام شده بود که یاسر قراره تو این آهنگ به نوعی جواب تهمت ها و البته تیکه هایی که بهش انداختن رو بده.همینطور هم شد.مثلا: بهم ميگى محافظه كارم؟ تو رپ ملاحظه دارم؟ بگو به كجا رسيدن اونايى كه فاز مبارزه دارن؟ یا از هله هوله هاش فاکتور بگیر که فحش بچه صلواته! (فک میکنم این سه بیت واقعا نیازی به توضیح نداره.به طور کلی جواب کساییکه تو فاز دیس هستند داده شد.در واقع حرفو انداخت زمین صاحبش بره برداره!) یکی از ایراد هایی که خیلی از رپر های بزرگ مثل هیچکس در سال های قبل از یاس میگرفتن"سطحی بودن" تکست های یاسر هست که یاس تو آهنگ مسافر اینطور جواب میده: دو پهلو نميخوام حرف بزنم فازش زيادى باب شده از بس كلمه ها تند ميدوئن پهلوهاشون آب شده (یاس ایینجا ایهام بازارو فرستاد تعطیلاتSmile) در ضمن یاسر اینجا حرف جالبی زد و میگه دوپهلو حرف نمیزنم چون ازبس کلمه هام تو این آهنگ تند دویدن که پهلوهاشون آب شده.واقعا باحال بود) خیلی از رپر های گمنام که اصلا مطرح نبودن هم بارها یاس رو مورد تهاجم قرار داده بودند و همیشه جهانی شدن رپ فارسی رو باوجود امثال یاس بعید میدونستن و معتقد بودن یاس پاپ میخونه تا رپ و خیلی هاشون هم یاس رو آدم ظاهر فریبی میدونستن و ... که یاس حرف های اونا رو هم بی جواب نذاشت و اینطور گفت: میگی من واسه شهرت میخونم ، میگی من واسه شو رپ میکنم وقتی که میگی دیگه شوکت میدونم ، اونوقته که شوکت میکنم من رویا بافم ولی تو رویام عمیقم چون هرچی که تو رویام ساختم ، دقیقا واسم حقیقت شد یا در این بخش آهنگ: من گوله برف رو شيبم (همه میدونید گوله برفی که رو شیبه لحظه به لحظه بزرگتر میشه و همه چی رو میکشه داخل خودش ...) در آخر به این بخش دقت کنید: دیگه زمان صعود و رشد سقف طبقاته (دیگه وقت صعود و رشد طبقات جامعه و بالارفتن لول رپ فارسی رسیده)

منبع=salatin_official
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برند پوشاک "پیشرو" بزودی افتتاح خواهد شد! رضا پیشرو در این رابطه در صفحه فیسبوک خود نوشت: "دستت تو دست پرنسس ///افتتاح ميشه اين هفته برندت با سلام خواستم خبره اين رو بدم كه من و اوا مدتيه كه سخت درگير راه انداختنه برند "پيشرو" هستيم (( لباسهاي هيپ هاپي )) و از "كرج-مهر ويلا" شروع كرديم و به اميد خدا در تهران و شهر هاي ديگه هم راه اندازي خواهد شد تاريخ افتتاحيه و بقيه توضيحاتم به زودي خدمتتون 
متن آهنگ مسافر از یاس
اقا چرا یه موضوع نمیزنید بین گروه ها ؟
مصلا پایدار یا 021 یا تیک تاک و کاغذ و اپیکورو و...
یه عکس از سروش هیچکس Big Grin
قصد هیچ تمسخری یا حاشیه یا کلی نیسش فقط جهت دلخوشی
http://dl.akskhor.ir/uploads1/10991143-812072635533815-2664327968035218789-n.jpg
(15-04-2015، 16:04)ЩΦlբ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
http://dl.akskhor.ir/uploads1/10991143-812072635533815-2664327968035218789-n.jpg

اگه خودم دسترسی بخش اصلی رو داشتم میزدم...
ولی چون ممکنه دعوا و درگیری پیش بیاد و یکی رو لازم داره بیس چهار ساعته بالا سر تاپیکا باشه
مدیرای تالار اصلی آهنگ موافقت نکردن Undecided
گفتن همینجا بحث کنید درباره گروه ها...

شاید برا تابستون که همه وقت آزاد بیشتری دارن زدم :/
(15-04-2015، 17:13)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-04-2015، 16:04)ЩΦlբ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه خودم دسترسی بخش اصلی رو داشتم میزدم...
ولی چون ممکنه دعوا و درگیری پیش بیاد و یکی رو لازم داره بیس چهار ساعته بالا سر تاپیکا باشه
مدیرای تالار اصلی آهنگ موافقت نکردن Undecided
گفتن همینجا بحث کنید درباره گروه ها...

شاید برا تابستون که همه وقت آزاد بیشتری دارن زدم :/

24 ساعته میخوای پا نت باشی؟؟؟
خل شدی دیگه جناب رجب زاده!!
درگیری شدید پیش میاد
=_=