انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
من یک دخترم….!!!هی پسر….!!!من یک دخترم….!!!یک انسانم….همانند تو….!!!اما….عقاید پدربزرگانمان، نگاه هیز مردمانمان…..مرا متفاوت از تو میخواند…..!!!تفاوتی که هیچوقت لمسشان نکردم……اصلا کدام تفاوت….؟؟؟من ابرو برمیدارم…. توام برمیداری….!!!من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین) 1

آرایش میکنم….توام اینکا رو میکنی….!!!گوشواره میندازم….توام میندازی….!!!!لوس حرف میزنم…توام میزنی….!!!من و تو تنها یک تفاوت داریم…!!!دوستی من با یک پسر، دوست داشتنش، هم اغوشیش، بوسیدنش….

یعنی…. فاحشگی….!!!
من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین) 1

اما… برای تو… یعنی… آزادی…. جوونی کردن….!!!من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین) 1

من یک دخترم…!!!کارهایم زنانه است…!!!افکارم زنانه است…!!!دوست داشتنم زنانه است…!!تکیه کردنم به یک مرد زنانه است….!!من با تمام تفاوت ها پای جنسیتم، زنانگی ام ایستاده ام…..!!من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!! (لطفا همه بیاین) 1

اما تو چی…؟؟؟مردانگی ات را به چه میفروشی….؟؟من یک دخترم….!!!من ب جنسیتم افتخار میکنم…..!!
افتخااااااااااااااااااااااار میکنمHeart
کاش علت این مسائل تاسف بار جامعه را متوجه می شدیمcryingcryingcrying
ممنونم واقعا عالی بودHeart
HeartHeart4xv
سپاس + امتیاز 
Shy
اره دیگه بعضیا تو افکار قدیمشون غرق شدن و دخترا رو هماننده یک ابزار حساب میکنن
حقیقته .. مرسی ..
ممنون عالی بود ولی................
(26-08-2014، 20:07)الگوم عمو تتل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون عالی بود ولی................

ولی چی ؟!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11