انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شخصی که خودرو خود را سه گانه سوز کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من تمام این کارها را شخصن با کمک برادرم انجام دادم! همه را
اولا پراید من سه گانه سوزه هم سی ان جی هم ال پی جی هم بنزین و قابلیت تغیر هر سه سوخت را در حین حرکت داره.
برای این ایده سه ماه کار و تلاش ووقت گذاشتم. به علت کوچیکی صندوق عقب پراید من برای گاز مایم مخزن نزاشتم شلنگ تا صتدوق عقب که قابلیت اتصال همه نو پیک نیک و کپسول 11 کیلویی را داره برای سی ان جی هم یه مخزن 57 لیتری پیکانی بستم.
اولین خوودروی سه گانه سوز ایران با دو لگلاتور یه المیناتور!
راستی پراید من مدل 85 رنگ قرمز تمام اسپرت
خوب بوق ماشین من: یه شیپور دو لول کوچیک با وحشت ناک ترین صداییی که تو عمرتون شنیدن! چون اون با سی ان جی ماشین کار میکنه نه با باد!
چرا چون نهایت فشار باد 80 ولی فشار سی ان جی 200 باره یعنی شیپور با آخرین فشار قابل تحملش صدا میده که فوقالاده زیاده . همه میگفتن شیپور تحمل این فشارو نداره!
چیکار کردم یه سه راهی گذاشتم قبل ورودی گاز به رگلاتور و شیر قط کن سی ان جی بعد اون و اتصال به شیپوری که زیر ماشین مخفی شده به علاوه یه کلید آنتن برقی برای بوق زدن
مصرف گاز با هر بار بوق زده صفره. هزار بارم بوق بزنی یک درصد هم از گازت کم نمیشه و دیگه نیازی نیست هزینه باد بدی!
از اینا بگزریم این ماشین تو شب از جلو مثل آزرا میمونه از بقلا زیر همه دستگیرهای در 3 تا اس ام دی آبی بستم روشن میشه و اشکیهای روی در ماشین رو هم با نازکترین سیم موجود در بازار از تار مو نازکتر برق کشی کردم و همه اونا هم روشن میشن فوقاالاده زیبا در شب حتی یه پاور الای دی برای داشبورد که با باز شدن در داشبور روشن میشه با نور خیلی زیاد
من بلاهای عجیب زیادی سر این پراید اوردم که اگه بخام بگم حرف زیاد میشه
اهداف آینده : تعویض موتور این پراید با یه موتور دیزل! علت مصرف خیلی پایین 100 دی 4 لیتر! و قیمت فوقالاده پایین گازوییل 160 تومن
تو تهران موتور دیزل ریخته با قیمتهایی از 1 الی 3 میلیون صفر دست نخورده البته با هزینه نصب. برای کارت سوخت هم میخوام درخاست کارت سوخت برای تراکتورمون بدم
خیلی جلب بود
منمون:84: