انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-09-2014، 9:42)امیرحسین خفن(قبلیم بابا) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://pop-music.ir/%D9%81%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D9%88%D8%AE%DB%8C
انیجـــــــــا فرزاد فرزین چی میگه؟Undecided
اره همینه کسی البوم شخصی فرزادو بلده؟!
(12-09-2014، 9:51)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-09-2014، 9:48)عاشقم یه عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فرزاد گوش نمیدم
خوب محسن یگانه؟
مرتضی پاشایی؟
مازیار؟!
از محسن یگانه متنفرمممممممممممممممممممممممممم

باز مرتضی پاشایی یه چیزی
خوب می خوای بینش همو خوشحالم کنیم ملت فک نکنن تایپیکو اشتباه اومدن؟!
بش گل می دمܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 108  
میرم خونشونTongue
پرتش میکنم تو اب

حال کنه

البته تو اب لجن

خخخخخخخخبعدی خرخرمنو نجو
وقتی پرتم کردی ب یکی میگم از پشت حلت بده توام بیفتیTongue
(12-09-2014، 9:55)عاشقم یه عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی پرتم کردی ب یکی میگم از پشت حلت بده توام بیفتیTongue
قبل از اینکه تو به اون بگی من خودم دستش میگیرم پرتش میکنم بیاد پیش تو Big Grin
باشه بیا خوشحال میشمܓܨاگه قرار باشه نفر قبلی رو خوشحال کنی باسش چیکار میکنی؟؟؟؟㋡ܓܨنسخه2 108 

خوب من از فرزاد شما از هر کی دوس داری

من به بارونا سپردم به خیابونا سپردم که مواظب تو دیوونه باشن
به خود خدا سپردم به همه دنیا سپردم که هوای عشق من رو داشته باشن که مواظب تو دیوونه باشن:-[ 
نمیتونی مث من باشی
رقی نداری با یه نقاشی
نگو ک دیگه تمومه
تمومه هرچی بین ماست تمومه
(بابک جهانبخش)

این جواب مریم بوودا با *ن*