انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مخصوص دل شکسته ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
سلام این پست بیشتر واس کسایی هس که دلشون شکسته وحالشون خوب نیس ومیتونن اینجابگن هم دردی کنیم اگه تونستید دلیل نارحتیتونو بگید مرسی بای
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخصوص دل شکسته ها 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

امید وارم جواب این سوالتون ن باشه 

مخصوص دل شکسته ها 1 ندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

مخصوص دل شکسته ها 1

امید وارم کمکتون کرده باشم و از این پست خوشتون اومده باشه
مرسی دلم بد گرفته
باز ازاینا بزار
cryingcryingcryingcryingcryingHeartHeartHeart
اگه میتونید دلیلشو بگید
آراه واقعا گریه کرد با حافام..........عذاب وجدان دارم
(28-08-2014، 15:33)نرگس 147 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سر چی اعذاب وجدان گرفتی
(28-08-2014، 15:43)الگوم عمو تتل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2014، 15:33)نرگس 147 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سر چی اعذاب وجدان گرفتی
گف دوسم داه...48 روز بکوب دم خونمون بودآخرش بهش فحش دادم..چشاش اشکی شد به روش نیاورد.صبرکرد برم تو بعد رف...

دگ نیومد
مرسی واقعا هم دلم گرفت واسه خاطر خیلی چیزا که نمی شه گفت
به نظر من عشق ارزش این کارارو نداره!

حیف خودتون نیستش؟
(30-08-2014، 9:05)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نظر من عشق ارزش این کارارو نداره!

حیف خودتون نیستش؟
اره راس میگی اما بعضی ها عرضشو دارن
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23