انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خاطرات سربازی من(hidden ninja)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
رضا باید بیام کچلت کنم را  هم نداره ک نشه :|
(30-08-2014، 12:02)P.K.2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من کچل نیستم
فقط سه ماه اموزشی کچل بودم.....
هههههههههههههههههههه!!!!!!
پدرم میگه سربازیه دوران خوبیه .

حـالا میریم میفهمیم چه دورانیه . Angel

مرسی داش .
نه بابا
جز تحقیر چیزی نداره
(30-08-2014، 12:34)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-08-2014، 12:02)P.K.2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من کچل نیستم
فقط سه ماه اموزشی کچل بودم.....
پس بزار ی شب ک داشتی از دره خلا نگه بانی میدادی قرصه خواب میریزم تو ابت بخوابی بعد کچل از ته :|
پس بزار ی شب ک داشتی از دره خلا نگه بانی میدادی قرصه موسل میریزم ک اون شبو حال کنی Big Grin
اموزشی تموم شده پسر....
بیای سربازی خودم زحمت کچل کردنت رو به عهده میگیرم نگران نباش......
فعلا ک خودت اونوری منم بی کار میام ی حالی به موهات میدم Tongue
خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2خاطرات سربازی من(hidden ninja) 2
برو کتاب سربازیتو بنویس انتشار کنBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3