انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: نیمار: اگر فوتبالیست نبودم، خواننده می شدم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نیمار ستاره برزیلی بارسلونا می گوید اگر به دنبال فوتبال نمی رفت خوانندگی را انتخاب می کرد.
نیمار: اگر فوتبالیست نبودم، خواننده می شدم 1نیمار ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا یکی از جوان های با استعداد است. وی می گوید اگر فوتبالیست نبود برای مشهور شدن حتما به دنبال حرفه ی دیگری از جمله خوانندگی می رفت.
وی در این خصوص گفت: اگر فوتبالیست نبودم حتما به دنبال خوانندگی می رفتم. اگرچه فکر می کنم در این رشته هیچ استعدادی ندارم. چرا که نمی توانم به خوبی آواز بخوانم یا از آلات موسیقی استفاده نمایم. اگر فوتبالیست نبودم برای مشهور شدن سراغ حرفه ی دیگری می رفتم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=165502
(30-08-2014، 11:43)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=165502
سرمنده داداش درست شدBlush
واقعاااااااااConfusedHuh
شدهHeart
عکسش شبیه جاستین بیبره
اصن همه چیز بهش میاد
(30-08-2014، 21:16)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عکسش شبیه جاستین بیبره
این شبیه اون احمقه
نیمار: اگر فوتبالیست نبودم، خواننده می شدم 1
(30-08-2014، 21:26)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-08-2014، 21:16)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عکسش شبیه جاستین بیبره
این شبیه اون احمقه

به جان تو یه عکس داره جاستین از ماشین پیاده میشه عینه اونه
(30-08-2014، 21:36)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-08-2014، 21:26)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
عکسش شبیه جاستین بیبره
این شبیه اون احمقه

به جان تو یه عکس داره جاستین از ماشین پیاده میشه عینه اونه
میتونی بزاری
صفحه‌ها: 1 2