انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: واکنش جالب دیوید بکهام با شکستن تخم مرغ بر سر مجری تلویزیون! +تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیوید بکهام ستاره تیم ملی فوتبال انگلیس که با ۳۸ سال سن در دوران بازنشستگی به سر می برد در برنامه تلویزیونی Late Night With Jimmy Fallon به نام «رولت روسی» شرکت کرد و پس از پاسخ دادن به تمامی سؤالات چالش برانگیز مجری اقدام به حرکت جالبی کرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش جالب دیوید بکهام با شکستن تخم مرغ بر سر مجری تلویزیون! +تصاویر 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش جالب دیوید بکهام با شکستن تخم مرغ بر سر مجری تلویزیون! +تصاویر 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش جالب دیوید بکهام با شکستن تخم مرغ بر سر مجری تلویزیون! +تصاویر 1

[rtl] «بکهام» به هنگام بازی حرفه ای هم معمولا اقدامات جنجالی انجام می داد و در برنامه تلویزیونی یاد شده هم تخم مرغ را بر روی پیشانی مجری شکست[/rtl]
[rtl] البته «بکهام» برای نشان دادن صمیمیت خود با جیمی فالون مجری برنامه «رولت روسی» دستان خود که به تخم مرغ آغشته شده بود را به سرش کشید و همه را متعجب ساخت[/rtl]
خیلی خوش تیپه و جَذآبه دوسش دآرم .. (:

موهآشو میخآد چیکآ کنه حآلا ؟ .-.
(03-09-2014، 13:41)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من بیشتر دوسش دارم ._.

بآ اسید میشوره :|
(03-09-2014، 13:44)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-09-2014، 13:41)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من بیشتر دوسش دارم ._.

بآ اسید میشوره :|

تو مُدیر برنآمشی یآ از شمآ مشورت گرفته که چی جوری موهآشو بشوره :} ؟
شآمپـــو تخم مرغـی کـه میگـن همینــه!
از جیمـی فآلون بدم میـآد
دیویــد خوبــه :]
عکسـآ نیومـد
دوست منم یـه بآر تخم مرغو کوبوند پس کلـه ی یکـی:|
مرسی
بکهآم خیلی بآحآله :cool:
من اینو کلیپشو دیدم!
خیلی خوشتیپ ((((:
آره زن و شوهر هر دوخوش تیپ و شیک و رو فرم هستن همیشه

الان چرا اینکار و کرد من متوجه نشدم. یدفه یه تخم مرغ برداشت تو سرمجری شکوند؟
اوه چه جالب سپاس
عجبDodgy
صفحه‌ها: 1 2