انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گومس:با استفاده بهتر از موقعیت‌هایم،‌ از آرژانتین شکست نمی‌خوردیم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لژیونر آلمانی عضو فیورنتینا معتقد است با استفاده بهتر از موقعیت‌های گل، تیم کشورش بازنده بازی مقابل آرژانتین نمی‌شد.
گومس:با استفاده بهتر از موقعیت‌هایم،‌ از آرژانتین شکست نمی‌خوردیم 1ماریو گومس شب گذشته در دیدار دوستانه آلمان و آرژانتین صاحب ۳ موقعیت گلزنی شد که نتوانست آن‌ها را به گل تبدیل کند. وی که به علت آماده‌نبودن بخت حضور همراه تیم کشورش درمسابقات جام جهانی برزیل و کسب مقام قهرمانی را از دست داد،‌ بعد از مدت‌ها به ترکیب «مانشافت»‌ بازگشت. اما این بازگشت نه برای او و نه برای تیم کشورش خوش یمن نبود. زیرا ژرمن‌ها ۴ بر ۲ در دوسلدورف مغلوب شدند.
این ستاره که در تیم فیورنتینا ایتالیا بازی می‌کند، اظهار داشت: برای من که مدت‌ها از تیم ملی دور بودم ، زیبا بود که باردیگر بازی می‌کردم. بازی برای تیم کشورم افتخاری بس بزرگ است که آن را همواره دنبال می‌کنم.
وی ادامه داد: به خاطر دوری چند ماهه بسیار با انگیزه بودم اما نمی‌دانم چرا نتوانستم موقعیت‌هایم را به گل تبدیل کنم. شاید اگر آن موقعیت‌ها به گل می‌رسیدند، اکنون نتیجه‌ای غیر از باخت رقم می‌خورد.