انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کلوزه: می‌خواهم مربی شوم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرگزاری تسنیم ، میروسلاو کلوزه، مهاجم آلمانی تیم فوتبال لاتزیو که پیش از این اعلام کرده است در پایان فصل جاری کفش‌هایش را خواهد آویخت گفت که پس از اتمام دوران بازیگری‌اش قصد دارد حرفه مربیگری را هم تجربه کند.
کلوزه 36 ساله که دو ماه پیش به همراه تیم ملی آلمان قهرمان جام جهانی 2014 شد و به بهترین گلزن تاریخ جام جهانی تبدیل شد، شب گذشته پس از تماشای بازی دوستانه ژرمن‌ها و تیم ملی آرژانتین در شهر دوسلدورف و حضور در مراسمی که برای تجلیل از او و سایر ملی‌پوشان تیم ملی آلمان از سوی فدراسیون فوتبال این کشور برگزار شد، به خبرنگار نشریه بیلد گفت: از فدراسیون فوتبال آلمان بابت سازماندهی این مراسم قدردانی می‌کنم.
وی در خصوص آینده‌اش هم گفت: آینده‌ام؟ من قطعاً مربی خواهم شد. تماشای تمرینات بایرن مونیخ در حالی که پپ گواردیولا داشت دستورات لازم را به بازیکنانش می‌داد برایم خیلی جالب بود.
پیر شده به درد بازی نمیخوره دیگهSmile
مممممممممممممممممنون بابت این خبرت تون.
من عاشق ترکیب امثال المان هستم.
فقط جای بد اشتوور کم بود.
فقط یکی که عاشق المان هست میتونه اینو درک کنهSmileSmileSmileSmileSmileSmileBig GrinBig Grin