انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رای گیری best fandom..بیاید و ب سلبریتی مورد علاقتون رای بدید..شمارش معکوس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رای گیری best fandom..بیاید و ب سلبریتی مورد علاقتون رای بدید..شمارش معکوس 1

از این جا می تونید به سلبریتی مورد علاقــه تون رای بدید تا در این مسابقه برنده شه!

خب 
شماره معکوس برای مسابقه
باید بگم تفاوت زیادی تو جدول حاصل شده
راستی هرکس میتونه کلی رای بده
من خودم 200 300 تا رای دادم
چشام لوچ شد
اول مایکل جکسون اول بود ولی الان تیلور اول شده

سلنا توراااا زود باشییین

لینک جدید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.bestfandom.com.ar/

کپی با ذکر منبع سلنا گروپ مجاز است
با تغییراتی در جایگاه دوم و سوم بین مایکل جکسون و گروه وان دایرکشن تیلور سوییفت همچنان با بیشترین مقدار رای در جایگاه اول قرار دارد
اما جاستین بیبر و سلنا گومز هیچ تغییری در جایگاهشون نشون ندادند
به طوری که جاستین در مقام چهارم و سلنا در مقام پنجم قرار دارند

کپی با ذکر منبع سلنا گروپ مجاز است
میشه هم به وان دایرکشن رای داد هم سلنا؟!

(12-09-2014، 16:49)♠♥♦یاسمن☻☻ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه هم به وان دایرکشن رای داد هم سلنا
بله
میرم الان 1000000000تا رای به سلنا میدمSmile
من نمیدونستم میشه هر چقدر دلت خواست رای بدی.برم به سلنا و جاستین کلی رای بدم با این که همشونو دوست دارم ولی جلنا رو ترجیح میدم شمام همین کارو کنین دوستان.
Katy catsHeart
(14-09-2014، 18:41)ریحانا 001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تکراری عزیزم

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=169962&pid=2425794#pid2425794

عزیزم اون تکراریه
من اول گذآشتم
خبر خوب به ترتیب نوشتم (اول تا آخر):
وان دایرکشن-تیلور سویفت-مایکل جکسون-جاستین بیبرAngry-سلنا گومز-آستین ماهون-5SOS-مایلی سایرس-لیتل میکس-مارتینا استوسل(آرژانتینیه)-دمی لواتو-گروه آلمانی توکیو هتل-the wanted-کتی پریcrying-بورنو مارس-آبراهام متیو-گروه big time rush-گروه simple plan-گروهjonas brothers-چر لیوید-مت هانتر

من به جوناس برادرز رای دادمBig Grin