انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: قلعه نویی: نفت خوب بازی کرد و ما بازی را بستیم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مصدوم ها برسند بهتر از این می شویم.
امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد‌سلیمان بعد از تشکر مدیررسانه‌ای استقلال از مهمان نوازی مردم مسجد سلیمان و تسلیت درگذشت دکتر کاتوزیان گفت: از هر نظر تماشاگر مسجد سلیمان با فرهنگ بود آنها در این زمینه هم نشان دادند اول هستند. با فرهنگ بودند. همچنین عرض تسلیت دارم به خانواده کاتوزیان پدر علم حقوق ایران. وی افزود: نیمه اول بازی متعادل بود و به گل رسیدیم. بازی را کنترل کردیم و با حرفه‌ای گری گل زدیم. نیمه دوم بازی دست حریف بود و حتی می‌توانست برنده شود. باقری نیا که استاد من است با یک مشت جوان فوتبال خوبی بازی کرد. خیلی خوب بازی کردند و کمترین خطر را روی دروازه این تیم داشتیم این تیم در نیمه دوم از هر جهت لیاقت برد را داشت. از بچه ها تشکر می‌کنم که مردانه جنگیدند شانس هم آوردیم شاید اگر پنالتی گل می‌شد نتیجه دیگری رقم می‌خورد. سرمربی استقلال در ادامه عنوان کرد: من حق ندارم در مورد قسمت دوم سوال شما صحبت کنم اما از لحاظ فنی این جوان ها خوب بازی کردند و در تبریز هم خوب بودند بحث زانتیا و موتور گازی نیست. نفت جایگاهش این جا نیست. ما سال قبل از نظر فنی و مسائل دیگر دو تیم بودیم. اما امسال یکدل هستیم. انشاالله مصدومان ما هم بازگردند تا مجبور نشویم قاضی را انقدر جا به جا کنیم و او را به چپ وسط و مهاجم ببریم. وی افزود: مسجدسلیمان قدرت تاکتیکی را دیکته کرد مربی نیستم که دروزغ بگویم. آنها خوب کار کردند اما ما هم بازی را بستیم. نمی‌خواهم راجع به پنالتی هم حرف بزنم. ما تا فردا می‌توانیم خوشحالی کنیم و سپس باید بازی نفت تهران فکر کنیم. قلعه‌نویی در مورد بازی‌های خوبش در فصل اخیر اظهار داشت: ما یکسری مشکلات داریم. بازیکنان مصدوم داریم و یکی دو نفر هم در تیم ملی هستند اگر همه بازیکنان ما در اختیار باشند قشنگ تر هم بازی خواهیم کرد. سرمربی استقلال در ادامه گفت: ما روی عمق دفاع نفت کار کردیم و هر دو گل هم از همانجا زدیم. بازی تمام شده و اجازه بدهید در مورد نقطه ضعف حریف صحبت نکنم. وی در مورد ورزشگاه و امکانات نفت تهران گفت: من تشکرم را دیروز انجام دادم این ورزشگاه از خیلی جاهای دیگر امکانات بیشتری دارد کاش بازی یک ساعت عقب می‌افتاد نور ورزشگاه بالای 1200 لوکس و بیش از حد استاندارد بود مطبوعات را نمی‌خوانم و نمی‌دانم چه جوسازی شده است امیدوارم فرودگاه شهر هم آماده شود که مردم راحت تردد کنند و دیگر مشکلی از این بابت هم نباشد. قلعه‌نویی در پایان گفت: برای نفت مسجدسلیمان و مردم این شهر آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم به جایگاه خوبی برسد. وی افزود: مردم خوزستان و مسجدسلیمان را دوست دارم شما یک مربی بزرگ دارید که استاد خودم هم است. اگر بستر را آماده کنید و دغدغه مالی هم حل شود قول می‌دهم مشکل حل شود. سلیمان فلاح و درویشی بازیکنان خوبی هستند. ما قبل از فصل روی درویشی و موسوی پیگیری کردیم که اگر قرارداد نداشتند اول فصل جذب کنیم. زنیدپور هم دارد به شرایط خوب باز می‌گردد فکر کنم 2 تن از بازیکنان شما هم در این دیدار حضور نداشتند.