انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زن انگلیسی برای سر بریدن اعلام آمادگی کرد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زن انگلیسی برای سر بریدن اعلام آمادگی کرد! 1

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، به نقل از میرور (mirror)، یک زن انگلیسی مرتبط با داعش، ابراز امیدواری کرد که او اولین زنی باشد که سر دیگران را می برد.

یکی از زنان انگلیسی که به همراه همسر خود به سوریه رفته و به گروه داعش پیوسته اقدام به انتشار پیامی در زیر تصویر منتشر شده از ماجرای سربریدن جیمز فولی کرده و ضمن حمایت از این اقدام نوشته است: من نیز آماده ام تا سر امریکائی ها و انگلیسی ها را از تن جدا کنم. من از سایر زنان انگلیسی می خواهم تا به ما بپیوندند.

این زن که خدیجه نام دارد در سال 2012 میلادی به همراه همسر سوئدی و فرزند کوچکش به خاورمیانه سفر کرده و سپس به گروه داعش در سوریه پیوسته است.

وی که 22 سال سن دارد، چندی پیش با انتشار تصویری از کودک خردسال خود که در حال حمل یک اسلحه اتوماتیک بود معروف گشت. این زن انگلیسی در پیام های خود غرب را بلاد کفر خوانده و خواستار پاکسازی کشورهای غربی از وجود کافرین شده است.

او اعلام کرده که در جریان اجرای اعدام یک جوان در شهر رقه، به عنوان دستیار کمک کرده است و اکنون مایل است که اولین زنی باشد به تنهایی سر یک نفر را می برد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زن انگلیسی برای سر بریدن اعلام آمادگی کرد! 1
واااااااای خدا
دمش گرم. یه چند تا سرم واسه ما نگه داره بزنیم صلوات