انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معرفی فیلم ها وسریال های کره ای
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستای گلم الان شما میتونید اون فیلم یا سریال کره ای رو که دیدین و خوشتون اومده  رو به بچه های سایت معرفی کنیدBig Grin

اول خودم شروع میکنمBig Grin

[b][b][b][b][b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معرفی فیلم ها وسریال های کره ای 1
[/b][/b]
[/b][/b][/b]

سریال کره ای ازدواج بدون اشنایی

خلاصه سریال=

کانگ کی ته ، یه مرده ایده آله که خانوادش اونو تحت فشار گذاشتن که ازدوج کنه .اما خودش برای ازدواج تمایلی نداره
برای همینم تصمیم میگیره کسی رو به عنوان دختر مورد علاقش به خانوادش معرفی کنه که مطمئنه خانوادش با این ازدواج موافقت نمیکنن
تا از این طریق بتونه خانوادش رو منصرف کنه و …
من فیلمی برای معرفی ندارم چون بیشتر فیلمای کره ای خوبنSmile
بوسه ی شیطنت آمیزHeart
پسران برتر از گلHeart
دختر من Heart
گل پسر رشته فروشHeart
شکارچی شهرHeart
وارثان
ذائقه شخصی
ما بویHeart
وقتی یک مرد عاشق میشهHeart
گل خون آشامHeart
بانوی زیبای من
49 روزHeart
گل پسر همسایه
و...
همه فیلمای کره ای عشقن!HeartHeartHeart
منظور من اینکه مثل همونیکه من معرفی کردم همراه باخلاصه برای بچه ها بگید اگرهم شد عکس هم بذاریدSmile
(15-12-2014، 19:00)هیون جونگ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظور من اینکه مثل همونیکه من معرفی کردم همراه باخلاصه برای بچه ها بگید اگرهم شد عکس هم بذاریدSmile

چشم
منتها هروخ حسش اومد!Big GrinWink
باشه عزیزم میدونم وقت گیرهSmile
وارثان
گل خون اشام

خیلی قشتگهHeartHeartBlushBlush

این سریال درباره یک دختر دبیرستانیه هستش ، که درگیر یک داستان ماجـــــراجویی برای پیدا کردن ” گل خون آشام ” که انسانها از خون آشامان دزدیده بودن میشن و ….

سریال پری دریایی

خلاصه داستان :
این سریال داستان پری دریایی ای است که تلاش میکتد تبدیل به انسان شود تا بتواند همیشه در کنار مردی که عاشقش است، بماند. ها نی ( جو بو آ ) یک پری دریایی است که در امپراتوریِ اعماق آب ها زندگی می کند. او به طور اتفاقی عاشق هیون میونگ شده و به دنیای انسان ها علاقمند می شود. ها نی به انسان تبدیل می شود و فقط ۱۰۰ روز فرصت دارد تا هیون میونگ را عاشق خود کند تا برای همیشه انسان باقی بماند. او به دنبال هیون میونگ پا به خانه ای موقتی می گذارد که افراد آن خانه در حال آماده کردن خود برای به دست آوردن شغل مناسب هستند. هیون میونگ تلاش می کند تا شغل مناسبی پیدا کرده و زندگی راحتی داشته باشد.خیلی باحالهHeartHeart
اسمش به کره ای میشه
ingyokongjoo
مترجم درجه یک...Big GrinSmileBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3