انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: صحبت های آمریکا در باره ی بستن تنگه ی هرمز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
ایالات متحده ی امریکا می گوید که از هر گونه تلاش برای جلوگیری از بسته شدن تنگه هرمز استفاده میکند

در عین حال امریکا به ایران هشدار داده است که این کشور، بسته شدن تنگه ی هرمز از سوی ایران را تحمل نمی کند.
از تنگه ی هرمز، نفت کش های مربوط به برخی از کشورهای جهان عبور و مرور دارند.

ایران در تلاش است تا با اقدام های نظیر بسته کردن تنگه ی هرمز به بخشی از تحریم های جهانی علیه خودش پاسخ بگوید.
آمریکا در پاسخ به تهدیدات مقامات ایرانی مبنی بر امکان بستن تنگه هرمز، واکنشی تند تندی نشان داده اند.
جورج لیتل، دبیر مطبوعاتی وزارت خارجه آمریکا می گوید که هیچ مداخله‌ای در عبور و مرور نفت‌کش‌ها از تنگه هرمز برای کشورش قابل‌ قبول نیست.
آقای لیتل با اشاره به مانور دریایی ده روزه‌ی نیروهای مسلح ایران تائید کرد که تاهنوز تحرکاتی از جانب ایران در منطقه خلیج فارس مشهود بوده است.
این در حالیست که در زمانی رزمایش نیروهای دریایی ایران در نزدیکی "تنگه هرمز" بخشی از ناوگان پنجم ایالات متحده از این تنگه عبور کرد.
نیروهای ایران در این مورد هیچ گونه واکنشی از خود نشان ندادند.
با این وجود سخنگوی کشتی های جنگی پنجم امریکا گفته است که هیچ اخلالی در مسیر تنگه هرمز تحمل نخواهد شد.
او گفت کسی که آزادی عبور و مرور در یک آب راه دریایی را تهدید می‌کند، آشکارا موازین بین‌المللی را زیر پا گذاشته است.
سخنگوی کشتی های جنگی امریکا تصریح کرد که وظیفه ما جلوگیری از هرگونه بی‌ثباتی و ناامنی در آب‌های بین‌المللی است.
موضع‌گیری مقامات آمریکایی در واکنش به اظهارات حبیب‌الله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران در جریان رزمایشی موسوم به ولایت ۹۰ صورت گرفته است.
آقای سیاری به بی بی سی گفته است که بستن تنگه هرمز برای ایران مثل آب خوردن است اما امروز ایران نیازی به بستن تنگه هرمز ندارید.

در کل هر چیزی که در نیروی دریایی ایران در دریا داره رو امریکا دو برابرش رو فقط در خلیج پارس داره. یعنی اګر بقیه نیروی دریایی امریکا که در کالیفورنیا ، استرالیا ، الاسکا ، افریقا ... دو برابر ایران در خلیج پارس نیرو داره ، چه برسه به این که این ها رو هم بیاره؟؟
میګم جوکه دیګه. این ها تبلیغاته.
دوستان جداازمسائل سیاسی وبعدازسلام:
1.قبول داریدکه:درخت هرچی بارش بیشترباشه سرش پایین تره
.آمریکااونقدرکه میگه قدرت نظامی داشت الان کل دنیابه خاطرحرف دوتاکشورساکت نمیشدن(روسیه وچین)وتاالان 100باره ایرانوگرفته بودن
ایناروبرای تبلیغات نمیگم چون نه دوست دارم ونه آدمشم ولی اینوبدونیدکه آمریکااونقدرکه میگه قدرت نظامی نداره چون هرکسی هرقدرتی داشته باشه نمیادبابلندگو وسط میدون بگه من چی دارم وسرش چیه
واقعافکرکردیدیک کشورفقط به خاطرصلح جهانی میذاره بزرگترین دشمنش روزبه روزقوی تربشه؟
آمریکاتاحالاباچه کشورایی جنگیده؟عراق!!!افغانستان!!!پرپرش ویتنام !!(به جزجنگ جهانی که اونم اگه روسیه نبودالان کل اروپاوآمریکاترکیده بود!!!)
تازه اگه یه کم به جنگ آمریکاوعراق دقت کنین فقط تفاوت یک دوربین باعث شدآمریکاپیروزبشه وگرنه صداموهم نمیتونست بگیره!!!
حالامیخوادبیادباکشوری(هرکشوری که باشه)دربیفته که 15کشوردنیابه طورغیرمستقیم نتونستن بگیرنش؟؟؟؟
ایران افغانستان ویاعراق ویاویتنام نیست که بشه گرفتش به دلایل زیر:
1.تانک اصلی نیروی زمینی ایران ذوالفقار3و4هست که اگه خواستیدیک مقایسه میکنم تابرتریشونسبت به آبرامزهاببینید
2.نیروی هوایی ایران مجهزبه جنگنده ی زدرادارشفق هست - برتری ایران تونیروی هواییه چون ممکنه جنگنده های خوبی نداشته باشه ولی خلبانای ماهروآشنابه کوه هایی داره که مثل یک دیوارازایران محافظت میکنن-همونجایی که12میراژزمان جنگ کوبوندن به کوه
3_6ناوو3زیردریایی مال سپاهه که نیازی به اینانداره چون همش قایق وزیردریایی های کوچک زدناوه
ارتش مجهزبه تقریبا20ناوو12ناوشکنه واحتمالا8زیردریایی چینی
4_آمریکانصف بیشترچیزاییوکه میگه نداره وداره حرف مفت میزنه(نه این که نداره هاولی وسایلش قدرتی که میگنونداره)
مثلا:چراباید3تااف117بترکه؟چرا1بی توبه خاطرنقص فنی منفجرمیشه؟چراپیشرفته ترین هواپیمای جاسوسیشون نمیتونه کنترلشوحفظ کنه؟
1001یک دلیل دیگه هم دارم که امریکانمیتونه ایرانوبگیره نه الان ونه هیچ وقت دیگه ای
اسرائیلواصلاحرفشم نزنیدکه لبنانوهم نمیتونه بگیره
یه کم فکرکنید
کسی به خاطرصلح جهانی نمیذاره بزرگترین دشمنش روزبه روزبه نابودکردن کشورش نزدیک تربشه
(05-01-2012، 16:08)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه اسباب بازیه ببندنش؟
بزننش جوک سال توی رکورد های گینس

درست میگن که این کاربه راحتی آب خوردنه ودلایل زیادی هم دارم یکیش:
1.تنگه ی هرمزخیلی نزدیک به سایت های موشکی وتوپ خانه ای زدناوایرانه که به راحتی بدون دخالت نیروی دریایی هم میشه این کاروکرد
2.زیردریایی های نهنگ وعنبربه راحتی میتونن تنگه ی هرمزوببندن (عنبر همون زیردریایی اتمی چینی تی یانگ 14هست)
ناوشکن های رعد1و2و3برای درهم شکستن ناوهای هواپیمابرساخته شدن
3.ایران تنهاکشوریه که به 88زیردریایی به اندازه ی یک خاورداره واسم این زیردریایی ها خاوراست و10تاازاوناتوانایی غرق کردن یک ناوهواپیمابروداره
قایق های تندروی سپاه هم که باسرعت 280تا300کیلومترحرکت میکنن توانایی غرق کردن این ناوهاویاتسخیرشونوهم دارن
بازم بگم؟
اگه نمیدونستی بدون نیروی دریایی امریکا یکی از بهترین 2 یا 3 بهتر های جهان هست
سلام.
به نظر من ایران فقط اگر بهش حمله نظامی بشه این کار و می کنه وگرنه به هیچ وجه.
(06-01-2012، 12:17).ali. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه نمیدونستی بدون نیروی دریایی امریکا یکی از بهترین 2 یا 3 بهتر های جهان هست

نمیخوام ازخودم تعریف کنم ولی من به اندازه پست های انجمن اطلاعات نظامی دارم چون هم ازمنابع درستی استفاده میکنم وهم جد در جدارتشی هستمBig Grin

بهترین نیروی دریایی متعلق به چینه
نمیگم که ایران 100%میتونه تنگه ی هرمزوببنده
جنگ ایران وعراق همه گفتن عراق100%میبره ولی ؟
جنگ روهیچ وقت نمیشه پیش بینی کرد
من فقط گفتم که نمیشه پیش بینی کردکه چی میشه ولی به احتمال زیادبه دلیل 2پایگاه موشکی-توپخانه ای زدناودرهرمزگان ویک پایگاه موشکی زدناودرقشم ویک توپخانه درتنب کوچک نیروی دریایی آمریکانمیتونه واردخلیج فارس ویاتنگه ی هرمزبشه حالاهرچه قدرمیخوادقدرت داشته باشه
تنگه هرمزیکی ازبهترین موقعیت های دفاعی ایرانه وآمریکااینوازمن وشمابهترمیدونه ولی حرفاش فقط وفقط تبلیغاته چون تبلیغات بسیاردرچنگ مهمه
بهنرین نیروی زمینی متعلق به چین وروسیه
بهترین تسلیحات متعلق به روسیه(به جزتانک)
وبهترین نیروی هوایی به فرانسه وچین تعلق داره
همچنین کشورچین با4288زرادخانه اتمی شناخته شده(فقط شناخته شده)قدرتمندترین نیروی اتمی درجهان راداردکه به گفته ی کارشناسان جنگ بین آمریکاوچین تنها36ساعت طول خواهدکشیدیعنی کمتراز2روزودراین جنگ امکان نابودی کامل ایالات آمریکاوجوددارد
وبهترین پدافندهوایی-زمینی-دریایی هم مطعلق به روسیه وایرانه وبعدچین
این بحث ما به درازا میکشه ولش کن
به درازاکشیدن عیب نیست مشخص نشدن نتیجه عیب استBig Grin
چون شماگفتی باشهWink
نقل قول: .زیردریایی های نهنگ وعنبربه راحتی میتونن تنگه ی هرمزوببندن (عنبر همون زیردریایی اتمی چینی تی یانگ 14هست)
Big GrinBig GrinBig Grin
ایران دو تا زیر دریایی قابل استفاده داره که هیچ کدوم اتمی نیستن.

نقل قول: ناوشکن های رعد1و2و3برای درهم شکستن ناوهای هواپیمابرساخته شدن
قابل توجه دوستان: این ناو شکن ها ساخت ایران هستن در نتیجه .... Big GrinBig GrinBig Grin

نقل قول: ایران تنهاکشوریه که به 88زیردریایی به اندازه ی یک خاورداره واسم این زیردریایی ها خاوراست و10تاازاوناتوانایی غرق کردن یک ناوهواپیمابروداره
این رو نمی دونم از کجا اوردی!!! وای از هر کجا که اوردی منبع ضعیف و سخن خیلی دروغی هست.
نقل قول: تانک اصلی نیروی زمینی ایران ذوالفقار3و4هست که اگه خواستیدیک مقایسه میکنم تابرتریشونسبت به آبرامزهاببینید
Big GrinBig GrinBig Grin
لطف کن سخن خنده دار نزن. تانک ابرازم در هر ۴ ثانیه یک ګلوله شلیک می کند در حالی که تانک های ذوافقار در هر ۸ ثانیه یک ګلوله شلیک می کنن.
نقل قول: واحتمالا8زیردریایی چینی
خالی بندی هست باور نکن. ایران دو تا زیر دریایی قابل استفاده در نبرد داره.
نقل قول: _آمریکانصف بیشترچیزاییوکه میگه نداره وداره حرف مفت میزنه(نه این که نداره هاولی وسایلش قدرتی که میگنونداره)
سند رو کن.
منم یک جوری با فرید موافقم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8