انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ژاوی پیشنهاد بایرن رارد کرده!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به نقل از موندو دپورتیو ژاوی هرناندز هافبک بارسلونا در نقل و انتقالات تابستانی پیشنهاد بایرن مونیخ را رد کرده. پپ گواردیولا که رابطه نزدیکی با ژاوی دارد سعی داشت او را به آلیانز آرنا ببرد ولی ژاوی نمی خواست در لیگ قهرمانان اروپا با بارسلونا تیم محبوبش روبرو شود این پیشنهاد را رد کرد.

ژاوی پیشنهاد بایرن رارد کرده! 1
یعله!
آقا ژاوی عاشق بارساست دیگه!مث من
(10-09-2014، 14:11)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعله!
آقا ژاوی عاشق بارساست دیگه!مث من

منم همینطور عشقم بارساس
ولی برعکس قاتل بارسامConfuseds32:Confuseds32::vil:
(10-09-2014، 16:27)آرمین سلطان داداشها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بد تر از تو قاتل رئالم
(10-09-2014، 17:34)دختر شیطون 20014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2014، 16:27)آرمین سلطان داداشها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بد تر از تو قاتل رئالم

موافقم باهاتTongue
اگه میرفت که چه بهتر!!!
پنجتای فصل قبل میشد 7 تا!
kaffe2
(11-09-2014، 10:40)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه میرفت که چه بهتر!!!
kaffe2

هووووووووووووووووووی درباره سلطان ما درس صحبت کناDodgy
(11-09-2014، 10:42)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2014، 10:40)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه میرفت که چه بهتر!!!
kaffe2

باشه اشکال نداره!
7 تا میل دارید؟!!!جاش به تیم شما میزنیم
تا هفته ی نهم خیلی نمونده!
(11-09-2014، 10:46)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-09-2014، 10:42)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اگه میرفت که چه بهتر!!!
kaffe2

باشه اشکال نداره!
7 تا میل دارید؟!!!جاش به تیم شما میزنیم
تا هفته ی نهم خیلی نمونده!

ما ک فعلا اولیمTongue
صفحه‌ها: 1 2