انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گروه تی ام بکس + عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروه تی ام بکس + عکس 1
حالا کنسرت جدی نداشته!!!!!!!!!!! این رفیق ها از سال ۲۰۰۷ با هم اشنا شدن این ۵ دوست در کینهاگ در استودیو ی کچکی جمع شدن که همه ی انها به حال همان ارزوی به تغییر در موسیقی فارسی بود در اغاز کارشون نظر گروه این بود که موزیک ایران هیچ فروشی نداره و بچه ها از جیب خودشون مایه میزارن و اهنگ ها شون تو اینترنت رایگان پخش می شه و در حال حاضر مثل بقیه رپر ها تو زیر زمین میخونن و امین هم براشون سبک سنتی هجرا میکنه در ضمن هر کس برای خودش سبک خاصی داره که اجرا میکنه همه ی انها با فرهنگ فارسی وموسیقی پرورش یافته بودند در حالی که از ایران بسیار دور بودند .
قشنگ می خونن مخصوصا اهنگ میدونشونWink
ممنون...
اسم جدیدی ترین آهنگشون هم هست نمیتونم
مممممممممممممممممممممممممممممییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییس​سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییییییییییHeart
بر اساس خاطراتم آهنگِ لاله!
ولی همه ی آهنگاش مسخرست!
123123:492::492:pillpillمن وقتی میگم تمام تمام اهنگاش قشنگ قشنگه واقعاتوپه .موزیک سلاح ماستو هتما گوش کنید میفهمید که تی ام بکس چیه.
اهنگ تو کلاس خیلی باحاله الانم دارم اینو گوش میکنم.
123123

اهنگ تو کلاس خیلی باحاله الانم دارم اینو گوش میکنم.
123123
اهنگ میدون خیـــــــــــــــــــی باحاله
LALEH LALEH LALEH،همیشه در حال فراره.
ااااااایییییشششش ازشون متنفرمAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
صفحه‌ها: 1 2