انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آدریانو: مشکلات قلبی به شدت مرا ترساند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مدافع برزیلی بارسلونا اعلام کرد زمانی که مشخص شد دچار مشکلات قلبی است، به شدت ترسیده بود.
آدریانو: مشکلات قلبی به شدت مرا ترساند 1 آدریانو کوریا به تمرین در کنار هم‌تیمی‌هایش بازگشت. در ماه جولای در حالی که اردوی پیش‌ از فصل در حال آغاز شدن بود، تشخیص داده شد که بازیکن بارسلونا مشکل قلبی دارد که به معنای این بود که از ترکیب تیم کنار گذاشته شود. وی در این باره اظهار داشت: خیلی چیزها از ذهن من گذشت. این مسائل به شدت مرا ترساند.
آدریانو کم‌کم توانست در کنار هم‌تیمی‌هایش تمرین کند. بازیکن برزیل اکنون برای بازی کردن اضطراب دارد اما می‌داند که باید قدم به قدم جلو برود.
در هفته گذشته گمانه‌زنی‌ها نشان دهنده این بود که امکان دارد آدریانو نیوکمپ را ترک کند اما در همان حال لوئیس انریکه از حمایت از این مسئله خودداری کرد.
آدریانو در این باره ادامه داد: مطمئنا من این فرصت را داشتم که تیم را ترک کنم اما در پایان تصمیم گرفتم به همراه خانواده‌ام اینجا بمانم. دوران جدیدی به تازگی با سرمربی جدید که عقاید بسیار محکمی دارد، آغاز شده و ما می‌توانیم تغییراتی را که او تلاش می‌کرد در این باشگاه صورت دهد، ببینیم. علاوه بر این‌ها او ارزش‌های معینی دارد.