انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه شوهر نداریم(طنز)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
1.یه شوهرم نداریم شب که دیر میاد خونه ببینه رو کاناپه خوابمون برده دلش بسوزه دیگه دیر نیاد!

2.یه شوهرم نداریم وقتی بهش میگیم من رو بیشتر دوس داری یا مامانتو ، بگه توام چه سوالایی می پرسی ، هر دوتون رو دوس دارم دیگه ! خوشحال شیم از اینکه ما رو خیــــــــــــــلی دوس داره " قدِ مامانش "

3.یه شوهرم نداریم عاشق قرمه سبزی باشه ، ما هم که بلد نیستیم درست کنیم ! بگیم بین من و قرمه سبزی یکی رو انتحاب کن !!

4.یه شوهرم نداریم , نداریم که نداریم به درک اسفل یه لامبورگینی هم نداریم غروب جمعه ای بریم بگردیم دلمون نگیره !

5.یه شوهرم نداریم گانگستر باشه، هیچ کس جرات نکنه بهمون بگه بالا چشمت ابروئه !

6.یه شوهرم نداریم صبح جمعه ای بهمون بگه خانومم شما بگی "ف" ناهار فرحزادیم !

7.یه شوهرم نداریم وقتی میپرسه دوسم داری یا نه ؟ بهش بگیم خره من دوست دارم چرا نمیفهمی

8.یه شوهرم نداریم، دوتایی قربون صدقه بچه نداشتمون بریم !

9.یه شوهرم نداریم از جبروت مردونش استفاده کنیم زنگ بزنه پشتیبانی بگه این سرعت اینترنت چه مرگشه پس!خانومم کارای اینترنتیش عقب مونده!

10.یه شوهرم نداریم خوش قیافه باشه، برای استحکام بیشتر پایه های زندگیمون همیشه موهای پر کلاغیش از ته بزنیم که هیچ زنی جز خودمون نتونه بهش نگاه کنه !

11.یه شووورم نداریم غروب که میشه بعد از دو شیفت کار کردن ، با دست پر بیاد خونه در رو با پاش باز کنه ، بریم کیسه ها رو از دستش بگیریم بگیم خسته نباشی آقا .

12.یه شوهرم نداریم شب بگیم ببرمون بیرون اونوقت بگه نه , ما هم از لجمون تایر ماشینشو پنچر کنیم صبح که میخواد بره سر کار ببینه کلافه شه , ما هم موزیانه بخندیم بگیم آخی الهی اشکال نداره عزیزم ولی خب باز خوبه دیشب نخواسیم بریم بیرون وگرنه میخورد تو ذوقمون !

13.یه شوهرم نداریم وقتی میریم کنار دریا ما رو ترک جت اسکی بنشونه!

14.یه شوهرم نداریم صبح به صبح نون تازه برامون بخره !

15.یه شوهرم نداریم تا غم و ناراحتی توی چهره مون ببینه بگه مگه من مردم که تو ناراحتی ؟

16.یه شوهرم نداریم انقد عاشقمون باشه واسه غافلگیر کردنمون با یه زرافه ی طفل بیاد خونه !

17.یه شوهرم نداریم یکمی بهش غر بزنیم دلمون باز شه!

18.یه شوهرم نداریم بهمون بگه از خواب که بیدار میشی ، اول تو چشای من نیگا کن بعد به اون مانیتور ِ لامصّب !!

19.یه شوهرم نداریم واسش ناز کنیم بگیم قبل از خواستگاریت تو حافظ یه تفال زدم فلان چیز اومد !
خیلی قشنگ بود ممنون
(03-02-2015، 17:27)حصین / ابلیس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درد بی شوهری دیگه خخخخخخ 

قدر ما رو بدونین

ماشالله الان که شوهر ریخته تو خیابون
یه سلام بکنی روت غیرتی هم میشن!
17.یه شوهرم نداریم یکمی بهش غر بزنیم دلمون باز شه!

بیچاره شوهره...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه شوهر نداریم(طنز) 1
یه شوهرم نداریم وقتی دلمون گرفته یه دهن آواز بخونه واسمون سقف ترک برداره، همسایه‌ها بیان شکایت! بعدش دعوا بشه، کتک‌کاری تا توی کوچه ادامه پیدا کنه، از کلانتری بیان ببرنش یه شبم آب‌خنک بخوره، مام زنگ بزنیم به دوستامون بیان همه دور هم باشیم بل‌که دلمون وا شه

یه شوهرم نداریم تا قبل از ازدواج با ما اصن نمدونسته صبرو صبوری چیه ! ولی بعد از ازدواج با ما به ایوب معروف بشه  !

یه شوهرم نداریم بهش بگیم در ِ قوطی رب گوجه رو باز کن ، احساس قدرت کنه مرد مون .

ی شوهرم نداریم ک….
بیخیال نداریم دیگه….
مجردی رو عشقه

یه شوهرم نداریم بشینیم من باب کشک شدن وام ازدواجمون اشک ها بریزیم و رویاها بر خواب ببریم..

یه شوهرم نداریم وقتی بچه ی سرتقمونو دعوا کرد، بچه مون که حرصش گرفته و ناراحت شده، با بغض (الهی باباش فداش شه) بهمون بگه، مرد قحط بود زن این شدی؟ و وقتی رفت تو اتاقش از خنده ریسه بریم، شوهرمونم بغض کنه !

یه شوهرم نداریم تو همه جمع‌ها، هرجا که می‌شینه چپ و راست بهمون بگه: “عزیزم تو عشق اول و آخر منی!” بعدشم همه خانومای جمع در یک اقدام هم‌آهنگ واسه شوهراشون چشم‌غره برن!

ی شوهرم نداریم که ….
غذا درست کنیم….
بسوزه….جزغاله بشه
بعدغربت بازی دربیاریم …ک وای چرا اینجوری شد
بعد اون برا از بیرون غذا بگیره….
آخرش هم بگه:نمیخواد دیگه غذا درست کنی و خودتو عذاب بدی
بــــــــــــــــــــــله…..اینجوریاس…..این شوهرا رو بــــــــــــــــــآس اینجوری ادبشون کرد

یه شوهرم نداریم روزای تعطیل که تو خونسو همش خواب , پروسه ی بادکنک بازی کردنمون روال باشه , خب هر از گاهی یه سوزن بزنم به یکیشون انقد نخوابه خب چه معنی میده یروزم که خونس همش خوابه

ی شوهرم نداریم ک خواستگارای قبلی مونو  بزنیم تو سرش………..

یه شوهرم نداریم قبل از ازدواج چون ما بهش جواب مثبت نمی دادیم می خواسته خودش رو از پشت بوم پرت کنه ، بعد از ازدواج وقتی با اخلاقش آشنا شدیم و دیدیم نمی تونیم تحمل کنیم، خودمون این لطف رو در حقش کنیم !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه شوهرم نداریم پسر عمومون باشه اگه یه وقتی بد اخلاقی کرد دلمون خوش باشه عقدمونو تو آسمونا بستن!

یه شوهرم نداریم که یه خواهر داشته باشه هم سن و سال خودمون که یه وقتایی که دوست داریم با یکی حرف بزنیم بشینیم دو کلوم با هم دردل کنیم.

یه شوهرم نداریم که توی مهمونی های خونوادگی مجبور نشیم کنار ِ دخترای ترشیدۀ فامیل بشینیم !

!
یعنی بی شوهری اینقدر زیاده نچ نچ ن یه سازمان کمک به زنان بی شوهر باید بزنن وضع خیلی خرابه
خدایا همه بی شوهرارو شوهر بده اینهمه غصه نخورن
25r30 25r30
البته اگ عاشق هم باشن معمولا اولای ازدواج اینجوریه بعد بچه یادشون میره