انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری) 1زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری) 1زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری) 1زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری) 1زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری) 1زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری) 1زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری) 1زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری) 1زیرنویس های بامزه و خنده دار فارسی فیلم ها ( تصویری) 1
بی مزهDodgy
فک کنم تکراریه!
واقعا بی معنی بود
خنددار نبود عزیز.SmileSmileSmile
عالی بودBig GrinSmileSmile
بامزه بودBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خواهش میکنم
سوتی بازم سوتی خسته شدم چرا اینا تو این ترجمه کردنم سوتین ایرانی ها:
1-نام ارم پلیس رو به خارجی بلد نیستن بنویسن
2-دوبلشون ...... بدون شرح همش سوتی بعضیاشم خودشون نمیگن فیلتر شماره دو
3-الکی حرف میزنن اول مزه مزه نمیکنن فقط میگن بعدشم که کم میارن بحث رو عوض میکنن
4-از خود تعریفی مزمن دارن مثلا میدونن پوستشون سیاهه ولی میگن از ماه سفید ترن که این بیماری اغلب در خانم های جوان دیده میشودBig GrinBig Grin قصد توهین نیست
5-پایبند به دین به شکل سوتی مثلا یه شیخ خواست در مرد دین و ایمان حرف بزنه شروع حرفشو اینجوری شروع کرد : اسیای صغیر که مرکز ان در افغانستان و پاکستان است . مردمم که از عقل جغرافیا به دورن فقط چون گفت صغیر همه گریه کردن اخه یکی نمیگه وقتی شیخ اینجوری مردم اطرافشم اینجورین لااقل یه شیخ خوب بزارید مثلا ایت اللاه بزرگ رو بیارید البته من اصولا حال ندارم حفظ کنم اسماشونو اخه زیادن سالی 3 هزار تا فقط شیخ میشن Big GrinBig Grin من مخم جا نداره
6-.................. نمیتونم بگم زشته بهشون بر میخوره TongueBig GrinBig GrinSmileSmile البته فوش نیست ولی حال ندارم یه دفه چند تا مغازه دار بریزن سرم Big GrinBig GrinTongueTongueHeart سپاس بدید ندید بدید Big Grin سپاسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس بدیییییییییییییییدددددددددددددددددددد
هه هه ههBig Grin
صفحه‌ها: 1 2