انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: طرفداران مایلی سایرس،جسیکا ویلافین رو با اون اشتباه گرفتن :| !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
جسیکا 19 سالشه و عاشق مایلیه اون از سال 2006 یکی از بزرگترین طرفدارای مایلی بوده .

جسیکا وقتی 11 سالش بوده برای مراسم هالووین مثل هانا مونتانا لباس میپوشه و میبینه که خیلی

به مایلی شبیه شده و از 14 سالگیش تصمیم میگیره که توجه مایلی رو به خودش جلب کنه به 

همین دلیل عکس هایی ارسال میکنه که خودشو مثل مایلی آرایش کرده و لباسای مایلی رو پوشیده !!

این عکساشه :| خیلی شبیه مایلیه O_O

طرفداران مایلی سایرس،جسیکا ویلافین رو با اون اشتباه گرفتن :| ! 1

حالا این خانوم در روز سه شنبه به کنسرت مایلی در کاناس رفته و درس مثل مایلی لباس پوشیده و با یه لیموزین سیاه به محل اجرا اومده .!!!

از قبل هماهنگ شده بود که این خانوم رو به داخل سالن ببرن و به طرفدارا بگن که مایلی اومده با طرفدارا عکس بگیره !!

تعدادی از اسمایلرها باورشون شده ولی تعدادی گفتن که : وای خیلی شبیه مایلیه!!

بعد از کنسرت در ف/ی/س/ب/و/ک نوشته شده که اون دختر مایلی نبوده و فقط یه طرفدار بوده!!!

این عکساییه که با طرفدارا گرفته :/

جسیکا گفته که من خیلی هیجان زده شدم چون طرفدارا داشتن به طرفم میومدن و گریه میکردن !
یه اسمایلر به طرفم اومد و گفت : موسیقی تو منو از سرطان نجات داد و منم گریه کردم! 

حتی یه پسر کوچک اومد و به من یه سنگ داد که روش نوشته شده بوذ : من میدونم چه احساسیه وقتی میخوای الگوت رو ببینی ولی پول کافی برای این کار نداری .

و به من گفت ممنونم که اومدی ماییلی , من برای دیدن تو باید 1,000 دلار یا بیشتر پول میدام ولی اونم ندارم!‌

جسیکا گفت : من خیلی خوشحال شدم چون باعث به حقیقت پیوستن رویای اونا شدم حتی با اینکه واقعی نبود!!

من واقعا احساس کردم که یه سلبریتی محبوبم ! من بعضی وقت ها تو خونه آهنگ happy birthday رو سعی میکنم با صدای مایلی بخونم!

مردم فک میکنن که من مایلی سایرس واقعی هستم ... و حتی بعضی میخوان اینطوری باور کنن!!!

در کنسرت روز سه شنبه مایلی در هنگام آهنگ jolene جسیکا رو بین جمعیت میبینه و میگه : تو خیلی شبیه منی

و به جسیکا اشاره میکنه و میگه : ولی تو از من قشنگتری ! من تو خونه یه عروسک دارم درس شبیه تو هستش !‌

جسیکا که سالها برای جلب توجه مایلی تلاش کرده بود هم گریه میکنه!!!

جسیکا گفته : دلیل اینکه من مایلی رو اینقدر دوس دارم اینه که اون خیلی اعتماد به نفس داره .

برای اون مهم نیس که مردم در موردش چی فکر میکنند و این هم به من الهام میده ... 

نوجوان ها به یه الکو احتیاج دارن و مایلی یه الگوی کامله . اون ادعا نمیکنه که مثل یکی دیگه است و ادای دختری که نیس رو در نمیاره!!

جسیکا در آخر اضافه کرد : دوست پسر من خیلی از اینکه من مثل مایلییم خوشش میاد اون دیوونه ی مایلی هستش و به شوخی میگه : باور نمیکنم که با مایلی قرار میزارم!! :|
من در آینده •__•

دختره شبیه منه .__.

Lol

:v

ولی شبیه مایلی نیس فقد ژستاش و استایلشه ک باعث میشه شبیه اون بنظربیاد !
چه قدر شبیه همن
اصن شبیهش نی :|||

مایلی خشگلتره -_-
یه پست فوق العآده ! (:*
من اول فکر کردم خود مآیلی هستش !!!×__×
بازم ممنونم نورآ .
مایلی خُشگل تره :| ..

ولی یه کوچولو شبیه اَن ( شبیه هَم آ :| ) ._. ..

مرسی نورایی ._. ..

سپاس :| ._. ..
TANXXXXXXXXXXXXXXXX
از حـرفـآش رآجع مـآیلی خوشم اومـد
توصیف بآحـآلی بود
ای جونمـ اون پسر بچه هـه :{
فقد استآیلش و ژستـآش شبیهن
خودش زشدهـــ
مرسـی نورآع :*
مآیلی سفید پوسته .. چشآی رنگی دآره .. بدون آرایشم نآزه .. (:

ولی این فقط دآره تقلید میکنه از مآیلی .. !

خیلی جآلبه که مآیلی بهش اجآزه دآده تآ جآیه اون بآشه ^_^
پـوووف ..
مـآیلی شنـآسآن .. -_-
دِ فمیـدیـم میتونین مـآیلیو تشخیص بدین .. -_-
آفـرین .. -_-
ولی بـدم نشـده عـآ .. ^_^
حدآقل نتیجه خوبی گـرفته .. ^_^
وخـتی کنآر همن شنآختشون خیلی آسونه ولی .. !! ._.
تنکـس .. ^_^
صفحه‌ها: 1 2