انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آزمون بزرگ علی دایی در نود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
می‌گویند علی دایی برای حفظ آرامش پرسپولیس تصمیم گرفته فعلا سکوت کند و چیزی نگوید. این اتفاق طی چند روز گذشته رخ داده و شهریار اقدام به مصاحبه نکرده است. او در همین راستا حتی دعوت برنامه ورزش و مردم و تقابل با سیاسی را هم رد کرد. آزمون بزرگ دایی اما امشب است؛ جایی که علیرضا رحیمی میهمان برنامه نود خواهد بود و باید دید دایی به صورت تلفنی در آن شرکت می‌کند یا نه؟ اینکه دایی کماکان سکوت می‌کند یا نه و اینکه اگر حرف بزند چه چیزی خواهد گفت، سوالات مهمی هستند که جواب‌شان در آینده دایی بسیار موثر خواهد بود.
جاتون خالی دیشب نصف نودو داشت حرف میزدDodgy

عادل  بیچاره
(16-09-2014، 11:08)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عادل  بیچاره
واقعا؟
ندیدم!
(16-09-2014، 11:09)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2014، 11:08)خخخخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عادل  بیچاره
واقعا؟
ندیدم!
اره بابا من که هنزفری گذاشته بودم تو گوشم داشتم چیپس می خوردمSleepy

به خدا نمی شد تحمل کرد
واااااااااااااای
اره دیشب خیلی حرف زد من حوصلم سر رفت زدم شبکه 1