انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تبریک فرهاد مجیدی به تنها فرشته‌اش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
فرهاد مجیدی، کاپیتان محبوب سابق استقلال با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت: تنها فرشته من در دنیا تولدت مبارک.
تبریک فرهاد مجیدی به تنها فرشته‌اش 1
جووووووووووووووون
خوش ب حالش باباش فرهادهUndecided
(16-09-2014، 15:40)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جووووووووووووووون

سارا خوش بحال میلان ک باباش جراده!
(16-09-2014، 15:42)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2014، 15:40)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جووووووووووووووون

سارا خوش بحال میلان ک باباش جراده!

اره اونم باباش عششششششششششششششششقهHeart
ggreggreggreggreggreggreggreggreggreggreggre
(16-09-2014، 19:14)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم همین حسو دارم!Undecided
آخی فرهادو خیلی دوس دارم همچنین دخترشو
(16-09-2014، 19:18)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2014، 19:14)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گناه دارن این بیچاره ها. کل تاریخ تیمشون ی بازیکن ب اصطلاح مثلااااااا خوب داشتن.مث ما ک نبودن.اذیتشون نکنین طفلی هارو. بذارین خوش باشن. Wink
(16-09-2014، 19:28)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2014، 19:18)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

گناه دارن این بیچاره ها. کل تاریخ تیمشون ی بازیکن ب اصطلاح مثلااااااا خوب داشتن.مث ما ک نبودن.اذیتشون نکنین طفلی هارو. بذارین خوش باشن. Wink
تیم ما اصن درحدی نیس ک ب خواد با تیم شما صحبت کنه اخ شما ته جدولین صدا نمیرسه
خخخخخخخ
(16-09-2014، 22:09)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-09-2014، 19:28)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

تیم ما اصن درحدی نیس ک ب خواد با تیم شما صحبت کنه اخ شما ته جدولین صدا نمیرسه
خخخخخخخ

کفش تن تاک بپوشین،مشکلتون حله.
آخر فصل پیش خیلی ساکت بودین!!! چی شد؟دوباره شروع شد!!!25r30:rum::ag54:
صفحه‌ها: 1 2 3