انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟

1.كي هست كه بخواد به من دستور بده؟!اگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
2.با افتخار ميخونماگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
3.عمرا منو بكشنم بازم نميخونماگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
4. جرات داره خودش بياد بخونه اگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
5. به شرط اينكه:اگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
6. شروع ميكنم به گفتن جوك هاي باحال تا خندشون بگيره بيخيال شناگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
7.چيز خاصي ندارم ميخونمشاگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
8. من حاظرم ناخونامو تك تك بكشن ولي اين نهاگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
9. هيچي ديگه به زور ميخونماگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
10خودت بگواگه مجبورت كنن با صداي بلند جلولي كلي آدم دفتر خاطراتتو بخوني ,چيكار ميكني؟ 1
دفتر خآطرات من به کسی چه آخهـ ؟!
6UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedBig GrinBig GrinTongue
من خاطراتم رو نمی نویسم 
چون می خوام گذشته رو فراموش کنم و تنها در حال زندگی کنم
مگه کسی هست بخواد به من دستور بده
میخونم با افتخارم میخونم بععععععلهههههههههه4fvf
به شرط اینکه.........
8Big GrinBig GrinBig Grin
خب شروع میکنم!!!
یکی بود یکی نبود.....
بسمــ اللــــه الرحمـــــن الرحیـــــم
دفترچه خـــــآطراتـــ آیـــدا تقدیـــــم میکنـــــــــد:
:///
صفحه‌ها: 1 2 3