انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کیم هیون جونگ:من هنوز برای ازدواج بچه ام!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[rtl]بعد از تموم شدن ســـریــالسن هیجان رفتن با هیون مصاحبه کردن و اینم متن مصاحبش ...
[/rtl]
[rtl]هیون گفته : من تصمیم دارم وقتی 30 سالم شد برم سربازی (یعنی سال دیگه! ) .
از اونجایی که من قراره توی گــروه
level 1 وارد ارتش بشم طـــــــــبیعتا باید زودتر از اینا میرفتم سربازی . و احتمالا بعضی ها هم از این موضوع که من دیر دارم میرم خیلی خوشش نیومده ولی خوب به خاطـــــــــر حِرفَم یکم دیر شد دیگه. با این حال میخوام عذر خواهی کنم برای این تاخیر .من منتظــر زمان مناسب بودم ولی قطـــــــــعا الان ثبت نام میکنم و اوایل سال دیگه میرم. leven 1
هم گویا مربوطـــــــــ به نیرو دریاییه !! کسایی که جسما خیلی سالم و رو فرمن و میفرستن نیرو دریایی. که خوب این موضوع شامل حال هیون هم میشه. باید امادگی جسمانی و قدرت بدنیه خیلی بالایی داشته باشن و برای ورود هم کلی تست و اینا ازشون میگیرن!! بعد نظــرش و در مورد 30 ساله شدن پرسیدن و هیونم گفته: فکر میکنم احساس سنگینی و کندی کنم!! قبلا که 20 سالم بود فکر میکردم ادم تو 30 سالگی خیلی دیگه بزرگ و بالغ میشه و فکر میکردم حتما اون موقع اینقدر بزرگ شدم که ازدواج کنم و خانواده تشکیل بدم اما الان که 30 ساله شدم میبینم هیچی عوض نشده و من هنوزم بچه ام!!حالا حس میکنم هر روز مثل روز قبله حتی اگه 30 سالت شده باشه!!
بعد خبرنگار ازش میپرسه فکر میکنی 30 سالگی برای تو چطـــــــــور باشه با توجه به اینکه قراره اون سال زندگیت و تو ارتش باشی !!؟؟
هیون هم میخنده و میگه : از اونجایی که بهم غذا میدن و ساعت خوابم هم مشخص و دقیقه قطـــــــــعا من مشکلی نخواهم داشت .
در ادامه گفته: سربازی زمان خوبیه که من یکم به هیون جونگ برسم و بهتر بشناسمش . چون زندگی به عنوان یک اینترتینر خیلی بی ثبات و پر نوسانه. هرچقدر هم که تلاش کنی به این چیزا اهمیتی ندی اما ناخود اگاه همش درگیر اعداد و ارقامی مثل ریتینگ ســـریــالو ریتینگ البومت توی چارتا و رتبه بندی اهنگا و میزان علاقه تماشاگرا و ...میشی. من بعضی وقتا از استرس خوابم نمیره...درسته که فکر میکنم به عنوان یه اینترتینر جای پای خودم و محکم کردم و دیگه بین مردم جا افتادم اما بازم ضمیر ناخوداگاهم همش درگیر اینجور استرسا و نگرانیاس. اما الان تصمیم دارم تو مدت سربازی همه این نگرانی ها رو بذارم کنار و چند سال و مثل ادمای عادی زندگی کنم .
بعد ازش پرسیدن وقتی 20 سالش بوده چه تصوری از زندگی 30 سالگی داشته و فکر میکرده خودش در حال چه کاری باشه تو 30 سالگی!!
هیون هم گفته: تصور یک تصور یک مرد تازه ازدواج کرده رو داشتم و فکر می کردم که در حال تشکیل خانواده باشه. اما الان اصلا همچین تصوری ندارم. من تا برم سربازی و برگردم و به یه سری از کارام سر و سامون بدم و دوباره شروع کنم 35 سالم شده!!! من چون واقعا عاشق کار کردنم نمیگم که برای خانواده ارزش قائل نیستم اما فکر میکنم که فعلا نمیتونم خودم و کامل وقف خانواده کنم.من همه وقتم صرف خوندن و برگذاری کنسرت و بازی کردن ســـریــالو ضبطـــــــــ البوم و این چیزا میشه.قبلا 30 سالگی پیر حساب میشد اما دیگه این روزا این طـــــــــور نیست . امیدوارم که برای منم این طـــــــــور نباشه.
بعد در مورد نقش شین جونگ ته ازش پرسیدن و هیونم گفته: من واقعا روی این ســـریــالتمرکز کردم و عاشق شخصیت شین جونگ ته بودم. هرکار در توانم بود دیگه انجام دادم. نمیتونم نمره بدم به بازیگریم ولی فکر میکنم موفق شدم هرچی در توانم بود نشون بدم. اینقدر با تمام وجود بازی کردم که دیگه اگه میگفتن ســـریــالشده 25 قسمت من دیگه نمیتونستم بازی کنم!!

[/rtl]
[rtl]بابا این هر چه قدر بزرگ میشه میگه من بچم میترسم 70 سالش بشه باز بگه من بچمBig GrinBig Grin[/rtl]
[rtl]♥♥سپاس+نظر♥♥[/rtl]

اینم عکس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیم هیون جونگ:من هنوز برای ازدواج بچه ام!!! 1
هیون بچه باشه ما هم میشیم نی نی کوچولو
ای جانم این چقدر قشنگ حرف میزنه ... واسه همینه انقدر دوسش دارم....Heart
داره به خودش تقلید میکنه که بچس مگر نه کسی که 29 سالشه بچس ؟
این بچه خجالت نمیکشه .............. ما چن روز پیش که بهش زنگ زدیم دروغو گف 18 سالشه انگار خوشش اومده بود میخواس باهامون دوس بشه بااینکه عاشق سرسختشم ولی خوشم نیومد دروغ به این گندگی گف تازه مرد گنده میگه بچم اگه دستم بهش برسه ..........ولی با این همه

                                     

                                                          Heart  عاشقتم هیون عزیزم Heart
    ارزوم فقط یه بار دیدنته و بقل کردنت گرچه..........هیچ وقت ممکن نمیشه ...... دوست دا........یه جاشنیدم میگن به کسی که دوسش داری نگو دوست دارم ....ثابت کن دوسش داری ولی خوب ماکه از شانس بدمون نمیتونیم ثابت کنیم چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
ببا این که خیلی بچه خوبیه ولی دیگه شورشو در اوردهDodgy
پیرمرد میگه بچسHuhHuh