انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه دونه سوال تصویری که پسرا باید جواب بدن دخترا هم بیاد لایک کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(22-09-2014، 0:22)گرباچف نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تجربه صابت کرده تقریبا تمام تصادفات بین زن ومرد زن راننده مقصر شناخته شده

الکی تقصیر ما نندازید
همه استعدادشو دارن
فقط مرد خیلی اعتماد به سقفش زیادیه
اقایون فکر کردن خیلی دست فرمونشون خوبه هه
چند روز پیش یه اقا رو دیدم خواست ماشینشو از پارک در بیاره 4 بار خاموش کرد
چی میگید خانوما بلد نیستن رانندگی کنن
شما اقایون هم اگه راست میگید قورمه سبزی درست کنید یا نه ماکارانی یا ..
غیر از املت
چون ماماناتون مجبورتون کردن اگ شام یا نهار نداشت باشین املت بخورین اونم ک اصلا خوب بلد نیستین
هی الکی واسه ما خانما تِز میاین
آنی هزار تا لایک داری
(21-09-2014، 15:31)عشق محمد موسوی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشیدا شما خانوما انقدر تو رانندگی فس فس می کنین که ما اقایون حوصلمون سر می ره وعصبانی می شیمAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
تازه کسی مجبورتون نکرده که با کفش پاشنه 20 سانتی رانندگی کنید AngryAngryAngryAngry

کککککککممممممممممممککککککک در این دنیای جهنمی گیر افتادمcrying
واقعااااااااااااااااااا
دعوا نکنین بابا اصن مهم نیس این مردا راجع به رانندگی ما نظر میدن خودم تو حیاط با ماشین مامانم ی دور3فرمونه میزنم که همه انگشت  به دهن میمونن جون توBig Grinجدی گفتمSleepy
(22-09-2014، 7:38)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2014، 15:31)عشق محمد موسوی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشیدا شما خانوما انقدر تو رانندگی فس فس می کنین که ما اقایون حوصلمون سر می ره وعصبانی می شیمAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
تازه کسی مجبورتون نکرده که با کفش پاشنه 20 سانتی رانندگی کنید AngryAngryAngryAngry

کککککککممممممممممممککککککک در این دنیای جهنمی گیر افتادمcrying
واقعااااااااااااااااااا

نه این که شما رانندگی تون عالیهDodgy
قبول دارم بعضی پسرا مث گوسفند حامله رانندگی میکنن خیلی وحشین
ولی راننده ی خوبم توشون هست مث دخترا بعضی دخترا پاش بیوفته صد تا ازین گوسفندا رو میفرستن تو کهنه ی بچه
ههههههههه
(22-09-2014، 8:32)spranza نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دعوا نکنین بابا اصن مهم نیس این مردا راجع به رانندگی ما نظر میدن خودم تو حیاط با ماشین مامانم ی دور3فرمونه میزنم که همه انگشت  به دهن میمونن جون توBig Grinجدی گفتمSleepy

من که باور میکنمSleepy
بیشترین آمار تصادفا مال پسراست نه این که اعتماد. به سقف کاذب دارن تو رانندگی همچین تند میرن که یا خودشون رو به کشتن میدن یا بقیه رو

بعد هی بگید بیشترین تصادفات مال خانوماست
والا...Dodgy
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14