انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عشقم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
لعنت به وقتایی که پسم میزدی اما من با عشق صدات میکردم
لعنت به وقتایی که باید غرورمو حفظ میکردم اما ترجیح دادم رابطه مونو حفظ کنم
 لعنت به وقتایی که منو از قلبت بیرون کرده بودی اما من پشت در قلبت واسه داشتنت جون میدادم
لعنت به شبایی که زل میزدم به عکست تا اول تو بخوابی بعد من اما تو با یاد عشق جدیدت میخوابیدی
لعنت به روزایی که بخاطر بودن با تو دل عزیزترین کسای زندگیمو شکستم
آره عشق من
لعنت به وقتایی که باید میرفتم ولی موندم
لعنت به تمام
روزا
شبا
ساعتا
دقیقه ها
ثانیه ها
وحتی لحظه هایی که سرگرمیت بودم ولی زندگیم بودی
وایسا
گناه شکستن غرور و دل آدمایی که بعد از تو از ته قلبشون گفتن - دوستت دارم - اما من به خاطر تو بهشون پوزخند زدم و رد شدم گردن تو
حالا برو
خداحافظ عشق من 

النا جووون عزیز مرسی که بهم یاد دادی چطوری پست بذارم
واقعاحال کردم دمت گرم
._.
سپاس
._.
(22-09-2014، 19:28)سامان 19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعاحال کردم دمت گرم
مرسی که سر زدی

(22-09-2014، 19:36)MeTaL GiRl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.
سپاس
._.
قربانت
دمت بخاریHeart
(23-09-2014، 18:04)kimia kimia1378 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دمت بخاریHeart
فدا مدا داریBig Grin
کاشکی دخترااا بویی از دوست داشتن برده بودند.
(23-09-2014، 18:22)green.man نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاشکی دخترااا بویی از دوست داشتن برده بودند.
دادا بهتره به جای محکوم کردن همدیگه رو شناخت درست از هم تمرکز کنیم
دمت بخاری برقی
Big GrinBig Grin
(23-09-2014، 19:03)جیگر بلایی(حسنیه) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دمت بخاری برقی
Big GrinBig Grin
جیگرتوSmile
صفحه‌ها: 1 2 3