انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سسک فابرگاس: گمان می کردم همیشه در بارسا بمانم، اما شرایط تغییر کرد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سسک فابرگاس: گمان می کردم همیشه در بارسا بمانم، اما شرایط تغییر کرد! 1

هافبک سابق باشگاه بارسلونا اذعان می کند که با تصمیم خودش بارسلونا را ترک کرده و به لیگ جزیره بازگشته است.

به گزارش chelseafc سسک فابرگاس که در تابستان این فصل با مبلغ 33 میلیون یورو از بارسلونا به چلسی ملحق شد اعتقاد دارد که احساس می کرده که دیگر نیازی به او در نیوکمپ نداشته اند.

او می گوید: " من گمان می کردم که همیشه در بارسلونا خواهم ماند، اما خوب شرایط تغییر کرد و در فصل نقل و انتقالات تابستان به سران باشگاه اطلاع دادم که قصد دارم بروم.

رویای من، بازی در بارسلونا بود، من به خاطر بازی در نیوکمپ آرسنال را به مقصد اسپانیا ترک کردم و فکر می کنم هواداران و مردم این را درک کرده اند.

فکر می کنم که زمان ترک بارسلونا فرا رسیده بود، رفتن از این باشگاه تصمیم خودم بود. احساس کردم که شرایط در نیوکمپ خوب پیش نمی رود، به همین دلیل تصمیم گرفتم که دوباره به لیگ برتر باز گردم. مکانی که مایل بودم که در آن فوتبال بازی کنم.

گزینه اول من باشگاه آرسنال بود، اما مسئولین این باشگاه به من گفتند که با وجود مسوت اوزیل در تیم، نیازی به من ندارند و برای همین به باشگاه چلسی آمدم."