انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لعنت به عشق
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگر عشق اين است ::: لعنت به عشق
اگر عشق اين است كه دل آنكه دوستش داري را بشكني و روزي رهايش كني پس لعنت به عشق !
اگر عشق اين است كه دل بي گناهي را به بازي بگيري و بعد نيز با چشمهاي گريان و قلبي شكسته آن را در زندان غم بگذاري و بروي پس نفرين بر تو و آن قلب بي احساست!
عشق آن نيست كه در آن لحظه اول با كلمه دوستت دارم آغاز شود ، با احساسات و عواطف دروغين عاشقانه ادامه يابد و بعد نيز با يك دنيا بي محبتي و بي مهري به پايان برسد!
عشق آن نيست كه تنها براي برطرف كردن نيازهاي خود دل بي گناه كسي ديگر را به بازي بگيريم!
در اين زمانه عشق ( هوس ) است ، سرگرمي و بازيچه است ....
با يك كلمه آن هم ( عشق ) مي توان قطره هاي اشك را در چشمان كسي كه در زندگي اش تا به حال يك قطره اشك نيز نريخته را ديد!
با كلمه دروغين عشق مي توان غرور كسي را شكست كه تا به حال به التماس خداي خودش نيز نيفتاده است !
اگر عشق دلشكستن است ، سوختن و ويرانه كردن است پس لعنت بر تو كه مي سوزاني و ويران ميكني!
يك رابطه احساسي ، يك وابستگي ، چند كلام دروغين ، و در نهايت ( به وجود آمدن عشق از ديدگاه ما انسان هاي اين زمانه )....
به ظاهر مي توان با كلمه اي به نام عشق آن كسي كه ميخواهيم با آن بازي كنيم را به طرف خود بكشانيم و آن را وايسته خودمان كنيم و بعد از ... از او نيز رهايش كنيم !
واقعا اين رسم عاشقي است؟ اين رسم دوست داشتن است؟
اگر عشق اين است كه در اين زمانه مي بينيم پس لعنت به عشق و اين سرنوشت!

اگر تنهايي ، تنهايي بهتر از عاشقيست ، تنها بمان !
اگر عاشقي ،در صورتي كه عشق تو واقعيست ، عشقت را رها نكن ، او را براي زندگي دوست داشته باش نه براي نياز خويش!
ساعت از نیمه شب گذشته...

و من به این می اندیشم...

اگر عشق کاری که با من کرد با تو می کرد...

چند روز دوام می اوردی؟؟؟

زندگی تمامش خطای دید است!

مـن فقط تـو را می بینم

و تـو فقط مـن را نمی بینی...

امروز حرف حقیقت را باور می کنی ...

اما افسوس که خیلی زودتر از آنچه فکر می کردی دیر شده
تنها موندن حس غریبیه که تموم خنده هاتو میسوزونه
امیدی واست نمیمونه و تموم رویاهای شیرینت کابوس زندگیت میشن
لعنت به عشقی که منو تنها کرد.........................لعنت
افرین بر تو ای عشق Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue