انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جامعه هالییوود تیلور سوئیفت نفرت انگیز است
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
   همه ستاره های مشهور هالییوود هم در میان مردم آمریکا و حتی دنیا محبوبیت ندارند از جاستین بیبر گرفته تا لیندزی لوهان هرکدام به دلیل مصرف مواد مخدر و رفتار های نامناسب با طرفدران مورد نفرت قرار گرفته اند اما این بار خود هالییوود به منفورر بودن تیلور اشاره کرده

اینم متن

این خواننده جوان و ترانه سرای مستعد نه تنها با افراد بسیاری در هالییوود دوست بوده بلکه با ترانه ساختن در مورد انها میلیون ها دلار پول جمع آوری کرده جان مه یر در مورد حرف های نیش دار سوئیفت در ترانه جان عزیز میگوید اون ترانه حس وحشتناکی بهم داد من هرگز کاری نکردم که حقم باشه چنین چیزایی راجع من بگه همچنین به نظر میرسه که سوئیفت اصلا جنبه شوخی را ندارد وقتی تینا فی در مورد شهرت سوئیفت به دوستی با ستاره های هالییوودی شوخی کوچکی با او کرد سوئیفت در جواب به باو گفت : تو جهنم یه جایی هست مخصوص زنایی که به زنای دیگه کمک نمیکنن

منبع سلب ایران
تیلـور اخلآقش خیلی ***** به نظر من
با هر کی دوس میشه بهم میزنه آهنگ میخونه
2010مثلا با جـو که بود سال چن بود نمیدونم فک کنم 2009 یا  بود 
اهنگ بیگیـن ایگـین که مال سال 2013 هنوز راجع بع اونه
فقد صداش و اهنگاش
عکس بذار
نمی دونم ... ولی به نظرم در کل اگه مثبت نگاه کنیم اخلاقای خوب زیادی داره که می تونه منفی بودنش رو بپوشونه !
ولی درهر صورت من دوسش دارم !!!
من که عاشق تیلورم
درضمن ازسال2011تاحالامحبوب ترین خواننده زنه
اینی که باطن عجیبی داره رو کاملا قبول دارم.....
اما همه در کنار جنبه های منفی،جنبه مثبت هم دارن.....
فقد نگین نگفتم(من از تیلور دفاع نمیکنم اما واقعا هیچ کسی بی عیب نیست....)قبول دارین؟؟