انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: درگیری اخیر پیشرو با زدبازی -بهرام-ملتفت و مهدی امیری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
* رضا با مردم : مردم دو دسته ان یکی طرفدارات یکی بدخواهات . شما با این حرکت عابر بانکو طریقه برخوردت آتو دست بدخواهات دادی و باعث شدی بی احترامی کنن به خودت و طرفدارات . هیچ احدی حق توهین به شما و کارت رو نداره یعنی هیشکی حق توهین به هیشکی رو نداره ولی خب انتقاد به کارات وارده . راجع به این صحبت کردیم و من بعید میدونم با این طرز برخورد و تفکر شما این فرهنگ جا بیوفته ! (اینکه به خودت و طرفدارات انتقاد کنن تقصیر خودته . ولی بی احترامی کلا محکومه)

* رضا با ملتفت و زدبازی و بهرام : چند وقت پیش گفت من منتظرم توپو بندازن توو زمینم بعد واویلا . یعنی ازون موقع میدونسته که از طرف ملتفت و بهرام و زدبازی ممکنه مورد حمله قرار بگیره

سامانم اگه خرداد 94 برگرده شک نکنید جواب این همه توهین رو خواهد داد به رضا (هر روز اینستا داره یه بمب اضافه میکنه) .

تو مجازم 99% حداقل یه ترک به ایشون اختصاص داره و اگرم 1% نباشه توو آلبوم فدایی بلاشک سرشاخ خواهند شد .
(بازم اینا همه شروع کننده اش رضا بوده.برنگردید به سال 85 و غیره . از مغز رپ به بعد هی تیکه بارون کرده دیگه ، پس باید منتظر یه جنگ تمام عیار باشه)

* رضا با مهدی امیری : من ایشون رو اصن نمیشناختم و مثل اینکه میخواسته از رضا سوء استفاده کنه . خیلی توو پستاش محکم صحبت کرده ولی من بازم حرفای رضارو بیشتر باور میکنم تا این آقا . زیر پستش (مهدی امیری) یه کامنت دیدم که یارو نوشته بود : من 500000 تومن بهت دادم حالا جواب تلفنم نمیدی و دزدی و فلانی و بیساری . خب اگه ریگی به کفشش نبود و قرار بود واسه رضا این پولو جمع کنه الان که قطع همکاری کردن باید پول اون مردم بیچاره ارو برمیگردوند . حالا رضا به مالباخته ها گفته میارمتون توو کلیپ ولی این که چاره کار نیست (بازم این بی برنامگیه رضارو نشون میده) .

*مهدی امیری کارگردانِ موزیک ویدئو کلافگی بوده
درگیری اخیر پیشرو با زدبازی -بهرام-ملتفت و مهدی امیری 1

منبع:رپ صدا