انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ آلبوم کهکشانی ها با حضور هشت خواننده مشهور پاپ منتشر شد ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آلبوم گروهی «کهکشانی ها» به تهیه کنندگی «فرزان ملک زاده» و از سوی شرکت «هنرنمای پارسیان» منتشر شد. کهکشانی ها عنوان اولین آلبوم فیت موسیقی پاپ ایران است که در آن هفت خواننده مطرح، هر کدام در یک قطعه با «آروین صاحب» همخوانی کرده اند.
«بنیامین بهادری»، «رضا صادقی»، «حمید عسکری»، «مهدی یراحی»، «علی اصحابی»، «اشکان ملک زاده» و فرزان ملک زاده سایر خوانندگان این مجموعه هستند. ترانه های این آلبوم از سروده های «روزبه بمانی»، «فرید احمدی» و «امین بامشاد» است. زنده یاد «نیما وارسته»، «رضا تاجبخش»، «کوشان حداد»، «شهاب اکبری»، «میلاد ترابی»، مهدی یراحی، حمید عسکری، رضا صادقی، روزبه بمانی، علی اصحابی، فرزان ملک زاده و اشکان ملک زاده هم در بخش آهنگسازی و تنظیم کهکشانی ها حضور دارند.
«عشق»، «تاراج»، «گاهی»، «من عاشق اون زندگی بودم»، «نرو نرو»، «نیستی»، «نفس»، «آتشکده» و «پایبند» اسامی نه قطعه آلبوم است. «امید حجت»، رضا تاجبخش، «فیروز ویسانلو»، «پیام طونی»، «میثم مروستی» و «آرش اکبری» در این نه قطعه به نوازندگی پرداخته اند.
کهکشانی ها دومین آلبوم گروهی سال 93 است که حدود یک ماه پس از آلبوم «من و ما 1» به بازار عرضه می شود. از اواخر مردادماه تبلیغات گسترده ای پیرامون این اثر در سطح شهر و رسانه ها انجام شد و تیم اجرایی آن هم تیزرهای جذابی را برای آلبوم تولید و ارائه کردند. از سوی دیگر، کهشانی ها اولین آلبوم رسمی آروین صاحب محسوب می شود و از تا کنون چند تک قطعه منتشر شده است.

۞ آلبوم کهکشانی ها با حضور هشت خواننده مشهور پاپ منتشر شد ۞ 1

برای دانلود آلبوم به وبلاگ مراجعه کنید...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://best-music-dl3.mihanblog.com/post/229
به دَرَک
3cy

حالا ارزش دانلود داره؟
(25-09-2014، 20:38)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به دَرَک
3cy

حالا ارزش دانلود داره؟
خودم هنو دان نکردم:hiccp:
(25-09-2014، 20:42)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-09-2014، 20:38)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به دَرَک
3cy

حالا ارزش دانلود داره؟

پس متنشو بذار از رو متن تشخیص بدم خوبه یا نه
bathtime
(25-09-2014، 20:53)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-09-2014، 20:42)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
به دَرَک
3cy

حالا ارزش دانلود داره؟

پس متنشو بذار از رو متن تشخیص بدم خوبه یا نه
bathtime
اوکی خودمم میخواستم برم دنبالشfishing

بیا اینجا این فوووق العادست:hiccp:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=177821