انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ._. بدل تقلبی خواننده گانگنام استایل سوژه داغ شد ._.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
._. بدل تقلبی خواننده گانگنام استایل سوژه داغ شد ._. 1
یکی از خوانندگان مشهور این روزها «سای/PSy» کره ایی است که با دو ترانه ی «گنگام استایل» و «جنتلمن»به شهرت رسیده.اما اتفاق جالبی که در حاشیه ی جشنواره کن امسال روی داد حضور«سای» قلابی در محافل و ضیافت های جشنواره بود.
به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از کافه سینما این خواننده تقلبی حتی در برنامه ی یکی از شبکه های تلویزیونی فرانسه هم شرکت کرد.
یکی از شرکت کنندگان جشنواره به خبرنگار نیویورک پست گفت:«سای تقلبی در ابعاد بزرگی عمل می کرد او سه محافظ داشت که همیشه همراهش بودند مانند سای گوشواره داشت و لباس هایش مثل او بود.»
._. بدل تقلبی خواننده گانگنام استایل سوژه داغ شد ._. 1
خواننده کره ایی پس از شنیدن این خبر در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت که من فرانسه نیستم و در سنگاپور هستم.او در ادامه چنین نوشت:«گویا من دیگری آنجاست.سلامم را به او برسانید»
مدیر برنامه های جاستین بیبر این خبر را به گوش سای واقعی رسانده بود.
شباهت این دو تا حتی بود که بازیگر اسکای فال، نائومی هریس هم عکسی یادگاری در کنار سای تقلبی انداخته و در صفحه شخصی اش گذاشته بود. پس از افشای حقیقت, او از شباهت این کره ایی با خواننده ی واقعی ابراز شگفتی کرد.