انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انريکه: ژاوي هنوز بازيکني ويژه است (پ ن پ!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
انريکه: ژاوي هنوز بازيکني ويژه است (پ ن پ!) 1
ژاوی در 15 سال اخیر، یکی از ستاره های اصلی خط میانی بارسا بود اما در این فصل، فرصت چندانی برای بازی کردن پیدا نکرد.

انریکه به خبرنگاران گفت:" وقتی دیدارهای حساس از راه می رسند، من باید همه جوانب را در نظر بگیرم. چنین دیدارهایی نیاز به راه حل دارند. قبلا گفتم که به ژاوی نیاز دارم؛ مانند همه بازیکنان تیم. وقتی به آنها نیاز داشته باشم، از آنها استفاده می کنم.

هر بار بازیکنی را روی نیمکت قرار می دهد، بحثی به وجود می آید. هفته گذشته من نامنصف بودم که مارک بارترا را نیمکت نشین کردم اما من تنها می توانم از 11 بازیکن استفاده کنم. من هستم که باید در این زمینه تصمیم گیری کنم. همه ما می دانیم که ژاوی بازیکن ویژه ای است. ما با هم هم تیمی بودیم اما این فوتبال است و همه چیز فصل به فصل تغییر می کند.

من به دغدغه شما در مورد ژاوی احترام می گذارم و وقتی نیاز باشد از همه بازیکنان استفاده می کنم؛ این بستگی به شرایط دارد."

انریکه همچنین در مورد دیدار فردا مقابل گرانادا گفت:" انتظار دارم گرانادا مانند چند هفته اخیر بازی کند. آنها نتایج خوبی گرفتند؛ آنها در حمله قوی هستند و تیم سخت کوشی محسوب می شوند. آنها تیم باکیفیتی هستند و روی ضربات آزاد خوب کار می کنند.مطمئنم آنها برای ما مشکل ساز می شوند. باید ببینیم می توانیم از پس آنها بر بیاییم یا خیر."
همین عکس رو پخش کردند که ژاوی ناراحته رو نیمکته
اما فکر نکنم خیلی

چون ژاوی خودش میدونه بازی کم بهش میرسه اما چون بارسایی هست نمیره از تیم

شاید تو عکس یاد دوران اوج خودش افتاده

هعی...Heart
عاشق تیترتمHeart
(29-09-2014، 16:12)سارا خوجیله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاشق تیترتمHeart
خخخخخخخخخ!
ایولHeart
خودت با خودت حال میکنیا!!!!