انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جابجایی جالب خانه قدیمی به مکان جدید !! ( تصویری)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امروزه جابجایی سازهای غول پیکر برای بشر کاری تقریبا آسانی به نظر می رسد. البته ناگفته نماند کوچکترین اشتباه در حمل این سازه ها ممکن هست به تخریب کامل آن منجر شود .

به گزارش تکناز شرکت های بزرگی امروزه در آمریکا و برخی کشورهای پیشرفته توانایی جابجایی های عظیم را دارند آنها با استفاده از جک های بسیار قدرتمند و همانگ شده توسط کامیپوتر عمل میکنند . (وسیله ای را که در زیر خانه می بینید نمونه ای از این جک های هیدرولیک میباشد.)

جابجایی جالب خانه قدیمی به مکان جدید !! ( تصویری) 1

UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
:229::4fv:

باور نکردنیه
چه جالبHuh
اوه من بچه بودم این کارو دیدم تواخبار Big GrinBig GrinBig Grin البته اون موقع خونه ها رو میلیمتری جابهجا میکردن اگه از جابه جایی های مثل این خوشتون میاد من صد تایی براتون میزارم
اره اینو تو یکی از شبکه ها نشونش داد! یادم نمیاد چه شبکه ای بود....ولی خیلی جالب بود!
خیلی کار جالبیه
فقط فکر نکنم خونه های ایران رو بشه اینجوری جابه جا کردBig Grin
بعد چقدر هزینش شده
(16-09-2012، 15:16)best~girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره اینو تو یکی از شبکه ها نشونش داد! یادم نمیاد چه شبکه ای بود....ولی خیلی جالب بود!

من و تو نشون میداد!! جا به جایی های غول اسا