انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لیدی گاگا:من معمولا بدون لباس و برهنه هستم!+عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کمد لباسهای لیدی گاگا همیشه پر است از لباسهای عجیب و غریب اما این خواننده معروف و البته جنجالی فاش ساخته است که روزهای تعطیل و استراحتش را معمولا “برهنه”و بدون لباس سپری می کند.
لیدی گاگا:من معمولا بدون لباس و برهنه هستم!+عکس 1
به گزارش بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخبار هنرمندان ویکتا ؛دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیدی گاگا در مصاحبه با سایت “استایل” در پاسخ به این سوال که در زمان تعطیلی و استراحتش چه نوع لباسی می پوشد گفته است:”من معمولا برهنه  هستم. زمانی که بر روی صورتم ماسک می گذارم برهنه هستم. زمانی که در هتل به دنبال تلفنم برهنه هستم.”

لیدی گاگا در قسمت دیگری از مصاحبه اش گفته است: برایم مهم نیست که لباسهایم به من می آید یا نه!زیبا میشوم یا نه! جذابیت جنسی دارد یا نه!اصلا مهم نیست چون من یک خواننده جاز همیشه در صحنه هستم!

عکس: لیدی گاگا در روز دوشنبه ۲۹ ستامبر ۲۰۱۴ به همراه سگش در استکهلم سوئد.
لیدی گاگا:من معمولا بدون لباس و برهنه هستم!+عکس 1

در حال حاضر گاگا مشغول آماده سازی آلبوم جدیدش است.

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویکنا
ینی من عاشق این متفاوت بودنشم ((:
خیلی باحاله خوشم میاد ازش Big Grin
لیدی گاگا عشقه فقط بعضی وقتا رو مخه
نه بابا!
ناموسا!
اصلا مهم نیس کارای مردم ازش خوشم میاد ولی سر و روی گردن آفریدن تا توی زندگی دیگرون نچرخه