انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سوالاتی در مورد سیستم صوتی و تقویتی ماشین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
کسی جواب ما رو ندادSad
دم همتون گرررررررررررررررم
اقا میخوام سیستم ببندم ماشین 405 بودجمم 1,400
هم قدرت میخوام هم کیفیت
کمکم کنید ممنون میشم
سلام .سمند رو چيكار كنم تا صداش محله رو بتركونه .بيزحمت كمكم كنيد
داداش می خوام ببینم 3 جفت باند آخر مدل پاینیر با2تا بوم باکس با 3 آپلی خوب چند در میاد ؟
بوم باکس بهتره یا ساب؟
مهیار
سلام یه پایونر 7150 دارم میخوام بفروشم 780mp بخرم نظرت چیه؟به نظرت کدوم صدای بهتری داره؟
چییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییییییییییییی ؟Huh
سلام دوستان خسته نباشید من یه جفت باند 6972 رو ماشینم دارم که میخوام بدونم اگه سیم بانهای جلو و عقب رو باهم بهش وصل کنم صداش بهتر و بیشتر در میاد یا نه یعنی میخوام باند جلورو قطع بشه برقش بره رو یه جفت باند
سلام...
من میخواستم بدونم به هر پخش و باندی میشه امپ وصل کرد یا نه باید خروجی داشته باشه
کلا یه توضیحی بدین... ممنون میشم‌
(06-01-2012، 21:58)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان محترم اگر کسی درمورد سیستم صوتی و تقویت برای خودروی خود راهنمایی میخواهد بنده در خدمت هستم
حالا سوالات خود را مطرح بفرمایید
salam khaste nabashid mitunam id lin ya viber ya shomareye shomara dashte basham ?chon b dalil mashghaleye ziad nemitunam b sit moraje konam mamnooon
سوالی ندارمWink
صفحه‌ها: 1 2 3