انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آربلوا: انجام 200 بازي براي رئال باورنکردني است
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آلوارو آربلوا، مدافع رئال مادريد، از اينکه به رکورد 200 بازي براي اين باشگاه رسيد، ابراز خشنودي کرد.

آربلوا: انجام 200 بازي براي رئال باورنکردني است 1

به گزارش "ورزش سه"، این ملی پوش اسپانیایی یکی از محصولات آکادمی جوانان رئال است اما بعد از اینکه نتوانست جایگاه ثابتی در ترکیب تیم اول این باشگاه پیدا کند، در سال 2006 راهی برنابئو شد. او پس از به لیورپول رفت و سرانجام در سال 2009 به سانتیاگو برنابئو برگشت.
او که هنوز دو سال دیگر با رئال قرارداد دارد، امیدوار است که بتواند یک قهرمانی دیگر در چمپیونزلیگ را با این باشگاه تجربه کند:" برای یکی از بازیکنان آکادمی باشگاه مانند من، انجام 200 بازی برای رئال باور نکردنی است. 

آربلوا: انجام 200 بازي براي رئال باورنکردني است 1

امیدوارم در ماه دسامبر قهرمانی در جام باشگاه های جهان را تجربه کنیم. در این صورت می توانیم بگوییم که با رئال به همه افتخارات رسیدیم. این ششمین فصل حضورم در رئال ست و هیچ چیز در دنیای فوتبال فوق العاده تر از کسب قهرمانی با رئال نیست.
فتح دسیما و آن گل دقیقه 93 سرخیو راموس همیشه در ذهن ما زنده خواهد بود. وقتی من عضو رئال شدم، زیدان در آن سال، آن گل فوق العاده را زد تا رئال نهمین قهرمانی اش را به دست بیاورد و 12 سال بعد، عضو تیمی بودم که دسیما را فتح کرد."
[color][size][font]
[/font][/size][/color]