انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: برنامه تبدیل ویندوز به اندروید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
خب در این جا به شما میگیم که چطور با کامپیوتر به واتس اپ و لاین و بی تاک و لینک و کلی برنامه های دیگه برید.خب ابتدا برنامه بلو استیک رو دانلود کنید.این لینکش هست رایگان هم هست و هرروز سعی میکنم اپدیتش کنم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود با لینک مستقیم و حجم 198 مگابایت ( رایگان )

اینو که دانلود کردید نصبش کنید و بعد از نصب یک بار کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

بعد  از روشن شدن کامپیوترتون یا لبتابتون این دو رو باید روی صفحه دسکاپتون ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه تبدیل ویندوز به اندروید 1

دوباره برید داخل اینترنت و سرچ کنید جدید ترین ورژن واتس یا جدید ترین ورژن لاین دانلودش کنید اینم لینک جدید ترین ورژن واتس اپ و لاین

واتس اپ = لاین= بعد واتس اپ رو که گرفتی روش کلیک کن تا داخل apps نصب بشه

مثال:
رو واتس اپ که از اینترنت دانلود کردی کلیک میکنید و این باز میشه

بعد از این که این نصبش تموم شد برید داخل APPS و براتون شکل واتس اپ امده روش کلیک کنید ثبت نام کنید و تموم

هر وقت دوست داشتید ببینید داخل بلواستیک چه برنامه های دارید روی

start blue stacks کلیک کنید.

یه همچین چیزی میشه

خیلی بدردم خورد من اینستا خیلی دوس داشتم برم اینستا خواننده و ها و بازیگرا و ...!Heart
راستی برنامه کلش آف کلنس هم میشه ریخ روش؟
اره همه ی برنامه های اندروید رو میشه روش نصب کنی

از واتس اپ و وایبر گرفته تا کلش  برنامه بازار اندروید و فروت نینجا همه ی برنامه های اندروید

جدیدترین نسخه کلش اف کلنز
[url=http://dl2.appget.ir/Android/Games/arcade-action/clash-of-clans/Clash-of-Clans--www.Appget.ir.apk][/url]
یعنی اینایی که این جا نظر میدن گوشیه اندرویدی ندارن ؟!!!!
لعنت به سرعت اینترنت 512
حالموگرفت
اینستاگرام با پی سی بهتره 
حوصله ادم نمیکشه با گوشی
ب اندازه کافی برنامه روی کامپیوترم نصب هس :|

اگه اینم نصب کنم دیه خودکشی میکنم (: ..

اخه همش با کامپیوتر کار میکنم ._.
(19-10-2014، 16:30)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب اندازه کافی برنامه روی کامپیوترم نصب هس :|

اگه اینم نصب کنم دیه خودکشی میکنم (: ..

اخه همش با کامپیوتر کار میکنم ._.
خب دو سوال 

این نوشته رو به چه دلیلی نوشتید ؟!؟!؟!؟ 

با نویسنده این موضوع چه ارتباطی داره ؟؟!!!
برای اینستاگرام ارور گوگل پلی میده در این صورت باید چیکار کرد؟!
این نرم افزار شبیه ساز آندرویده دیگه درسته؟
صفحه‌ها: 1 2 3