انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رئال بالاتر از چلسي،مخوف ترين خط آتش اروپا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رئالي ها با ميانگين 3.57 گل در هر بازي، بالاتر از چلسي و تمام تيم هاي ديگر ، بهترين خط حمله اروپا را در اختيار دارند.
رئال بالاتر از چلسي،مخوف ترين خط آتش اروپا 1

رئال مادرید با زدن 25 گل در 7 بازی به عبارتی با میانگین 3.57 گل در هر بازی، بهترین خط حمله را بین تیم های اروپایی 8 لیگ معتبر این قاره در اختیار دارد. لیگ های فرانسه و هلند به ترتیب 9 و 8 هفته از آغاز رقابت هایشان می گذرد با این وجود هیچ تیمی در این لیگ ها به آمار گلزنی رئال مادرید نزدیک نیست.

پس از رئال، چلسی ژوزه مورینیو قرار دارد که 21 گل در 7 بازی به ثمر رسانده، معدل 3 گل در هر بازی. یوونتوس و میلان در کشور ایتالیا در 6 بازی 13 گل به ثمر رسانده اند. آماری مشابه آمار گلزنی رونالدو تا بدینجای رقابت های لالیگا. 

تعداد گل های زده "پائوک"، صدرنشین لیگ یونان نیز با تعداد گل های رونالدو برابری می کند. رئال مادرید که هم اکنون در رده چهارم لالیگا قرار دارد هر 25 دقیقه یک گل زده است. چلسی هر 30 دقیقه و بارسلونا هر 33.16 دقیقه و "مارسی"، صدرنشین لوشامپیونه نیز هر35.22  دقیقه یک گل وارد دروازه حریفانش کرده است.

من طرفدار 2 آتیشه ی چلسی ام

چلسی امسال میترکونه همه تیم هارو
(08-11-2014، 12:32)♫♫ sina ♫♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من طرفدار 2 آتیشه ی چلسی ام

چلسی امسال میترکونه همه تیم هارو
منم تو لیگ اینگلیس طرفدار چلسیم^_^
و همینطور من!^_^
(08-11-2014، 16:44)Hadis Messi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
و همینطور من!^_^
بیش تره بازیکناشون جوونن 

کلا تیم دوس داشتنیه مخصوصا سرمربیش^_^